Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraBAZAR

scarver predaj

Ivan

Ivan

Private

Příspěvků: 3

#1 1. 5. 2014 22:49

Ahoj,

predám Scarver. Rok výroby 2002, uvedený do prevádzky 2004. Najazdených 9520 km. Farba zlato-orange metalíza. Nové pneu, padací rám, prídavné svetlomety, topcase givi. Stav vynikajúci. Cena 3900,– €.

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#2 2. 5. 2014 08:18

[1] Trošku víc se rozepiš..... fotky by nebyly? Serviska k tomu určitě je, je to nová motorka, kterou určitě někdo jen leštil a nejezdil a pokud je to dovoz , tak odkud…ale řekl bych z Itálie, ti moc nejezděj, protože tam maj pořád hnusně…:-D

Když moto, tak BMW.
Ivan

Ivan

Private

Příspěvků: 3

#3 2. 5. 2014 10:45

[2] Astráček: Moto je dovoz z Nemecka v roku 2007. Je na značkách. Nové STK. Ja som druhý majiteľ na Slovensku. Predchádzajúci majiteľ ju mal ako druhú moto a jazdila na nej jeho manželka. Keď som ju kupoval v roku 2013 nebola v podstate jazdená 2 roky, ale majiteľ ju servisoval aj tak (nový olej a fitre každý rok). Dokument o serise po 1500 km mám z Nemecka. Foto Ti pošlem (zašli e-mail) alebo priložím, len poraď ako to urobiť :(

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#4 2. 5. 2014 10:57

[3] No to jsou informace jak maj být.

Jak sem dát fotky najdeš zde

Když moto, tak BMW.

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu