Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraBAZAR

Scarver na prodej

lku

lku

Corporal

Příspěvků: 19

#1 14. 9. 2014 19:01

Zdravím,
přemýšlím o prodeji mé Sabiny (F650cs), r.v. 1.7.2002 dovezená osobně z Aglie od první majitelky, která ji dala to jméno : ). Jedná se o variantu modré plasty, zlaté sedlo a bok. Motorka má najeto poctivých 55t. mil. Zadní pneu 80%, přední 70%. Na moto je nové mimo jiné zadní řemenice, čidlo oleje. Hliníkové držáky plexi. Řemen zakoupen jako zanovní minulý rok od praskina. Vyhřívané rukojeti a kryty rukou. ABS nemá. Prodávám protože již nemám čas jezdit. Cena 55000,–Kč. Zatím jsem nikde jinde neinzeroval. V případě zájmu kontakt ludek.vaculik@email.cz.

Maria

Maria

Corporal

Příspěvků: 15

#2 8. 12. 2014 18:00

Ahojte,
Chcem predat moju belasu Barboru dovezenu z nemecka je to ročnik 2003, nebola dlho jazdena,takze tento rok som ju dala servisakovi a dal ju pekne dokopy su aj nove pneu, km ma okolo 9000, vyhrievane rukovete a abs. Chcem ju predat lebo uz pokukujem po inej, tak keby niekto nieco tak piste na mejl chlebiska@gmail.com. Cena 2000e. dala by som aj foto ale netusim ako sa to sem pridava :-P

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#3 8. 12. 2014 18:40

vkládání obrázků zde

Když moto, tak BMW.
Maria

Maria

Corporal

Příspěvků: 15

#4 10. 8. 2015 11:38

http://bmw-f.autobazar.eu/…7788652.html

r.v. je 2003 ak by mal niekto zaujem ale nefunguje tachometer :-(


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu