Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

PRASKLÉ VÍKO NÁDRŽE POD SEDLEM

svata

svata

Corporal

Příspěvků: 11

#1 21. 8. 2012 10:54

Zdravím Všechny „SCARVERÁKY“ .
Jsem na fóru nováček , tak menší představení . Bydlím v Luhačovicích (okr. Zlín), mám 50 let ,děti z domu a tak jsem si udělal radost . BMW je má krvní skupina , chtěl jsem něco lehčího a obratného , ne tuctovku a tak je doma ON . Scarvera vlastním cca 2 měsíce a tak zatím vychytávám mouchy . Po dotankování plné nádrže jsem zjistil , že je pod motorkou louže benzínu . Sundal jsem sedlo a překvapení bylo na světě . Víko nádrže je prasklé okolo konektorů . Máte někdo podobný problém ? Už jsem se to pokoušel zalepit polymerem , ale vydrželo to měsíc a teče znova . Poradí mi někdo , dá se víko demontovat nebo čím ho zalepit , ať nevymýšlím vymyšlené . Díky a ještě jednou zdravím , Svaťa .

svata
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#2 21. 8. 2012 11:26

[1] Co takhle foto? Kdyby byl problem s vlozenim, tak je zde navod v tematu: Vkládání obrázků , nebo mi to posli mailem, mam ho v profilu uvedeny… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
svata

svata

Corporal

Příspěvků: 11

#3 21. 8. 2012 11:49

[2] Odpoledne to nafotím a pošlu mailem , ale nevím jestli tam bude něco vidět , jsou to vlásečnice .

svata
svata

svata

Corporal

Příspěvků: 11

#4 21. 8. 2012 13:00

Editováno: BURE, 21. 8. 2012 13:17

svata
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 21. 8. 2012 14:18

[4] Vymenit – Praskin ! :-)
Jestli budes podle obrazku potrebovat celou palivovou pumpu (4), tak to bude mastny svezeni stoji cca 370$ nova :-P Nebo to zkusit dat nejakymu sikovnymu plastakovi svarit. Tohle podle me nicim nezalepis, ten benzin je svine… :-(

Editováno: BURE, 21. 8. 2012 13:32

" V jednoBuchosti je síla . . . "
svata

svata

Corporal

Příspěvků: 11

#6 21. 8. 2012 14:59

[5] Dík , pokusím se s tím nějak popasovat – varianta „A“ , Praskin – varianta „B“ , na „C“ zatím nemyslím .

svata
Michal Kandráč

Michal Kandráč

Sergeant First Class

Příspěvků: 95

#7 25. 8. 2012 00:42

To se bude opravdu lepit blbe. Jeste je varianta „pistoli az po hrdlo a tankovat po prvni cvaknuti“ pak by asi nemelo nic vytekat. Ale hlava mi nebere jak toto muze prasknout…

Jeste neco… To viko bude ze stejneho materialu jako nadrz asi. Asi tedy ze stejneho materialu jako maji nadrze aut… Treba to nekde v servisu umi svarit. Ne lepit.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#8 25. 8. 2012 09:18

[7] jj, jak rikam, najit sikovneho plastaka, co to umi svarit…

" V jednoBuchosti je síla . . . "
svata

svata

Corporal

Příspěvků: 11

#9 28. 8. 2012 22:27

[8] Tak se mi to podařilo svařit , nejhorší bylo sehnat přídavný materiál . Zavařil jsem to klasickou pistolovou pájkou , horkovzdušnou pistolí se tam nedalo dostat .Nechtěl jsem dělat ukvapené závěry , tak jsem najel nějaké kilometry . Zatím drží . Taky jsem pátral po příčině . Všechny možné kontaktní body jsem natřel označovací barvou , nasadil sedlo , projel cestou necestou , sundal a našel . Sedlo tlačilo na konektory a to je asi příčina . Nic jiného se neotisklo . Odvrtal jsem část skořepiny sedla a snad to bude dobrý . Je mi divné , že tam je tak malá vůle . Podívejte se na vaše miláčky ať vás nepotká stejný problém . Po návratu z dovolené pošlu nějaké fotky .

svata
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#10 29. 8. 2012 12:05

[9] dik za uzitecnou radu,mrknu na to! ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Michal Kandráč

Michal Kandráč

Sergeant First Class

Příspěvků: 95

#11 4. 9. 2012 22:13

[9] Dobré info, díky. Jen mne napadlo, nemohlo k tomu dojít například při jízdě na špatně nasazeném sedle? Ani nevím jestli to jde, nechtělo se mi k motorce, ale takové ty čepy vepředu, kdyby bylo sedlo mimo ně, mohlo by to pak tlačit někde jinde.....? Ještě se prosím pochlub s tím přídavným materiálem, pokud to není tajemství :-)

svata

svata

Corporal

Příspěvků: 11

#12 18. 9. 2012 19:48

[11] Materiál má zkratku POM , teď se mi podařilo sehnat granulát , mají mi ho přivést v pátek . Doufám , že to vyjde . Já jsem zatím použil část spořiče vody ( takový ten nástavec na vodovodní baterii,lze použit pouze spodní část ). Jako provizorní řešení to stačilo , teď tam ještě přídám materiálu , zatím to byl jen svár „natupo“ , chce to navrstvit .

svata

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu