Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA
« Předchozí 1 2 Další »

dotazy začátečníka

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#21 16. 7. 2011 19:17

[20] Servisak mi rekl ze tak po 60k… :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#22 16. 7. 2011 19:22

[17] Doplnku je nepreberny mnozstvi! Zkus se podivat u Wunderlicha. Jejich vyhradnim dovozcem je*** " CarServis Praha":http://www.carservispraha.cz/. Nebo mrkni na vlakno ***TUNING, popripade jina vlakna, je toho tu fakt dost… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
xp3

xp3

Private

Příspěvků: 2

#23 15. 6. 2013 17:08

Ahojte,

přicpu se semka, ať nezakládám nové téma.
Rád bych si konečně pořidil nějakou nezáludnou motku a scarver mi díky vzhledu padl do oka už před mnoha lety. Můj problém je ale mých 197 cm, nemám ponětí, jak se na i poskládám. Proto bych chtěl požádat zdejší „uživatele“ z ne příliš vzdáleného okolí MB, jestli by mi někdo umožnil si na scarvera sednout??? I když se mi sarver hodně líbí, nechtěl bych na něm zase být jako „vosa na bonbónu“…

Díky moc předem

Seeker65

Seeker65

Master Sergeant

Příspěvků: 195

#24 16. 6. 2013 19:38

[23] Pokud budeš mít cestu do Prahy, klidně, povozíme, pokecáme ;-)

CatMan

CatMan

Staff Sergeant

Příspěvků: 48

#25 16. 6. 2013 21:11

[23] Čau, taky se nabízím. Přijeď a vyzkoušíš. Myslím, že Čouďák (Leoš Kouřil) má taky něco ke 2 metrům. Zkus ho oslovit.

xp3

xp3

Private

Příspěvků: 2

#26 16. 6. 2013 23:20

[25] to Seeker65, CatMan – díky za nabídky, na další víkend (21.- 23.6) mám mít zapůjčenou motku z půjčovny ze Suchdola, tak jestli to bude trochu možné, dostavím se na místo určení:-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#27 17. 6. 2013 07:42

[26] Zdarec,
za dva tydny mas kousek od MB sraz scarveru a budes tam mit neprebernych variant Scarveru, takze nevahej a klidne se tam otoc. Jinak nevim jestli znas Somika z Motohousu, tak to je taky byvaly majitel. Je to nadcentovy maniky s 200cm. Podle me pokud si poridis variantu s vyssim sedlem a hodis na to zvyseni riditek, tak se budes citit nad miru spokojene. Teda do te doby, nez se uvidis nekde ve vyloze… :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
« Předchozí 1 2 Další »

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu