tak asi sbohem

Povídání o čemkoli, zajímavosti...
Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Seeker65 » 09 říj 2019, 08:05

Koukám, že tu asi brzy změním název celého fóra, nebo založíme další téma V-strom? :D

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 09 říj 2019, 16:59

já už jsem ve skupině na FB dávno :lol: :lol: :lol:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Mexican » 10 říj 2019, 14:32

no ked to tu citam som prekvapeny nelojalitou k znacke :-)

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 10 říj 2019, 17:34

to je ale bohužel klasický vývoj. Ten kdo chce po Scarveru posun směrem k cestování a nebát se i horšího povrchu, a nechce předražené GS, nezbyde než změnit značku. A jak tvrdíš, že Stromek je Octavia mezi motorkami, tak ano, ale to je její výhodou, má to širokou základnu uživatelů, levné díly a hlavně levné doplňky a je to opravdu nezmar co se týče spolehlivosti 8-) Mě tedy trochu vadí ta uniformita a že jich denně potkáš mraky, ale jinak se mi obrovsky líbí :!:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Mexican » 10 říj 2019, 20:12

tak ono cestovat sa da fakt na vsetkom. teraz ked prsi, tak sledujem jednu slecnu z Holandska, ktora si kupila v Indii RE Himalayan a dosla to domov az do Holandska - 34 000km za myslim 8 mesiacov - toto je jej youtube kanal 9itchy boots) - https://www.youtube.com/channel/UCEIs9n ... YtsOcJBwTg Pre mna osobne je Strom prave nieco, co ma vobec ale vobec nelaka. Sam moc Scarvera nejazdim (jazdi ho manzelka), ja mam paradoxne este oktavkovitejsiu motorku (XJ600S, posledna generacia z 2001) ale viac ma uprimne laka ten Himalayan s 18kW ako Strom. V kazdom pripade nech vam to jazdi dobre.. Posledny to tu snad zhasne a zavrie dvere :-)

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Seeker65 » 10 říj 2019, 21:06

Mimochodem malá poznámka o loajalitě k BMW...Sice auto, ale ta největší socka, jedničková řada, tříválec v dieslu 1500 :? ...malá odřenina na předním nárazníku, někdo holt couval, odřený levý roh zadního nárazníku, zkrátka někdo vyjížděl nebo zajížděl, odřený levý plastový práh zespodu, suma sumárum oprava 90.000 káčé.
Závěr už nechám na každém......

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 15 říj 2019, 16:55

4 Mexican

díky za typ na video o převozu Royoal E. Už má zkouknuto. Nebylo to špatný, ale na můj vkus takový moc "masňácký" :lol: Já ti na oplátku pošlu něco "stromkovýho". Jestli neznáš, koukni na Pavla Pondělíka na jeho cestu na Magadan :!: 8-) Loni jel i USA Aljašku a Kanadu. Magadan je proti tomu ale hardcore... 42tis. km a 3 a půl měsíce kýble adrenalinu a štěstí ;)

https://vimeo.com/user3957565
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 22 říj 2019, 07:56

tak brambora v podstatě prodaná a nová výplň garáže též na svém místě. Ale dveře za sebou nezabouchávám, na Scarvera nedám dopustit a rád zůstanu ;)

Obrázek

Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

PremaE34
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 24
Registrován: 07 pro 2016, 22:45

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od PremaE34 » 22 říj 2019, 20:20

Tož pěkné.Hlavně, ať ti dělá radost.Proto si přece ty naše samohyby pořizujeme ne?
A kdo se ještě pochlubí?Jako isnpirace kam dál. ;)

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 25 říj 2019, 11:20

tak já začnu... postřehy z prvních delších vyjížděk... Strom si logicky oproti Scarveru, nechá líbit rozjezd z nižších otáček, je na tom krásný a pohodlný posez. Už standartní sedlo je fakt velký a pohodlný. Je to oproti Scarveru fakt veliká motorka (650 je identická s litrem) Ochrana proti větru je bezvadná (polohovatelný plégo + navíc zvýšené MRA) Do zatíček se klopí úplně sama, až mám občas pocit že už jsem za hranicí fyziky. Oproti Scarveru je slyšet prostě řetěz ;) Scarver byl taková brutální hračka, v jakýchkoliv jízdních stylech bylo cítit, že máte pod prdelí motorku. Stromek je takovej cestovnější.... jak to říct, prostě takovej pro dědky, ale to nemyslím nijak špatně... Se Scarverem jsem si užil jízdu na MOTORCE, kdy jsem cítil každé pootočení plynu, na Stromku prostě jen "jezdím na motorce" ale užívám si té pohody, je to prostě boží. Tak to byl můj posun... Jsem z ní unešenej, nadšenej, je boží :!: :!: :!: to byla ale brambora taky, ale jinak, já jen změnil ten styl :arrow: z puberťáka na dědka :D 8-) A příští rok dědkovská, týdení cesta, po Slovensku a Slovinsku tentokrát okolo celé ČR :P

Obrázek

Obrázek

Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Odpovědět