tak asi sbohem

Povídání o čemkoli, zajímavosti...
Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 30 zář 2019, 15:32

Nastal čas kdy se podařilo mě nahlodat k prodeji Scarvera (chce ho ode mě kolega) No já nevím. Tu cenu co bych si za to přál mi asi nikdo nedá. Chtěl bych cca 50tis. Vím co prodávám, je vymazlenej. Jsem hnidopich a jakýkoliv náznak čehokoliv je ihned řešen - moto tedy ve 110% stavu. Navíc má mraky doplňků za celkem peníze. Jenže já prostě furt nejsem rozhodnutej ho prodat ani za tyto peníze :shock: Vím co mám... Mám tedy vyhlídnutý teoretický kousek BMW F800R ale už je tam samá elektronika atd... Designově se mi ale líbí (je to takový nástupce toho strašně krásnýho Scarvera :lol: )

a teď babo raď, jít do toho nebo ne? Peníze neřeším, je to jen otázka chtít / nechtít, případně co chtít jiného (ještě jsem pokukoval po Kawa ER6N ale asi chci zůstat u BMW) A CO VY CO JSTE VYMĚNILY? CO BYLO NÁSTUPCEM SCARVERA A JAKÁ BYLA SPOKOJENOST?

Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Mexican » 30 zář 2019, 19:07

u nas bude nastupcom Scarvera jeho vacsi bracha - F800ST. Rko na cestovanie moc nejde. dufam, ze nebude trpiet bolestou Scarverov - praskajuce plasty. pozor vsak, F800 trpeli dost na pridrete motory (do 2010)

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 30 zář 2019, 21:01

O motorech vím. Bral bych něco okolo 2012. Já cestovat dokázal i na scarveru :D takže spíš hledám motku na zábavu a výlety. Děkuji ale za názor. Jdu kouknout na STéčko ;)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Mexican » 30 zář 2019, 21:54

nech sa rozhodnrs pre R alebo ST (GT) tak hladaj nieco s origo kuframi. su pekelne drahe a tazko sa zhanaju

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 30 zář 2019, 23:39

Ano dík. S kuframa je v nabídce bohužel jen jeden... A zrovna nic moc.
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Seeker65 » 01 říj 2019, 12:44

Já jsem posunul svého Scarveříka do dobrých rukou už před nějakým časem a pořídil na delší cesty malého Stromka....Moje rada, pokud chcete ještě něco jiného tak neprodávejte, náklady na údržbu, doplňky a péči (přece je to z velké části srdeční záležitost) vám nikdo nezaplatí. A tak lehkou, obratnou motku, s jednoduchou údržbou už nikdy mít nebudete... Tož tak :)

PremaE34
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 24
Registrován: 07 pro 2016, 22:45

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od PremaE34 » 01 říj 2019, 22:51

No já neměnil.Spíš podle hesla "co je potřeba k motorce?Ještě jedna motorka:-)"Pořídil R1200R dvouvačkové.Více pohodlí,výkonu,ESA podvozek geniální....ale Scarver je Scarver.Ještě přemluvit drahou polovičku ,aby si udělala konečně papíry,místo mluvení o tom :D

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Labus » 03 říj 2019, 11:45

4 Seeker65

tak Stromek je druhý výžný adept na místo v garáži. Všera jsem se na jednoho byl kouknout (novější model 2012, nejeto 80tis) ale odrazilo mě, že za ten nájezd majitel třeba ani nekouknul na ventily. Jinak do Stromu bych šel. Myslím, že náklady na provoz a údržbu de to bude Scarveru hodně podobat. Můžu se tě zeptat cos konkrétního pořídil? Rok, nájezd, výbava, cena a jak ti vyhovuje v porovnání se Scarverem? Já jezdil na 2011, je to takový mnohem kultivovanější a cestovnější, ale na druhou stranu u Scarvera vím a hlavně cítím, že mám pod prdelí kus železa s motorem ;)

4 PřemaE34

tak R1200R se mi líbí moc, ale mám obavu s jeho obratností na vesnických cestách... Proto místo něj společně se Stromkem mám ve výhledu F800R. Scarver je opravdu srdcová záležitost, ale dvě motorky mi doma neprojdou... (už v garáži stojí ČZ a 3 Babetty :lol: )
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

PremaE34
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 24
Registrován: 07 pro 2016, 22:45

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od PremaE34 » 03 říj 2019, 15:20

Zkus se svézt,překvapilo mě jak je obratné i při manipulaci na místě.Má nízko těžiště ,tak asi proto.Doma je potřeba vysvětlit, že se domáctnost bez minimálně dvou moto neobejde :D :D

Uživatelský avatar
Lajda
Sergeant
Sergeant
Příspěvky: 64
Registrován: 07 pro 2016, 23:01

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Lajda » 03 říj 2019, 17:33

Tak já v dubnu svého prodal kolegovi a pořídil si nového malého smrčka. Ve žlutočerné barvě s kufry. By v akci a zatím mám najeto 4000 km a za mě super moto. Rozhodoval jsem se mezi BMW 750GS a smrkem. Vyhrál smrček. Jak cenově, tak servisem a dokupováním eventuelních doplňků. :D

Odpovědět