STK 4 roky

Povídání o čemkoli, zajímavosti...
Odpovědět
Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

STK 4 roky

Příspěvek od Mexican » 04 říj 2018, 13:51

pre tych co to nezachytili inde:
http://motosvet.cz/novinky/464-delali-j ... -roky.html

resp jeho aktualizacia:

http://motosvet.cz/novinky/467-technick ... ticky.html
nas caka STK u Scarvera v 04.2019 ale premyslam, ci to na urad neist predlzit do 04.2021 :lol:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: STK 4 roky

Příspěvek od Labus » 07 říj 2018, 18:23

teď jsem to sem chtěl dát : DŮLEŽITÉ INFO : kdo jste byl na stk s mašinou ještě před účinností novelizace (po 1.10. již stk na 4roky) lze si na magistrátu zdarma stk prodloužit o 2 roky 👍👍 sebou ORV, TP, RZ a pojistku a namístě vypsat žádost. Je to gratis 👍👍

já už to mám do května 2022 :idea: :!: :)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: STK 4 roky

Příspěvek od Seeker65 » 08 říj 2018, 10:32

Jenom poznámka, protože má policie přístup do registru online, netřeba žádat o prodloužení. Jenom pokud by vás iritovalo datum na červené nálepce, nebo jste mířili do zahraničí, kde by nějaký šťoura zkoumal dobu platnosti STK.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: STK 4 roky

Příspěvek od Labus » 08 říj 2018, 11:08

ano ale né na všech místech je ten přístup online... u nás na hranicích je mraky hluchých míst. Pokud PČR nedokáže ověřit online a vy máte "propadlou" známku, nezbyde mu než vás oznámit na magistrát. Tam to v poho dokážete TP, ale stojí to čas a cestu na magistrát. Tož asi tak
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: STK 4 roky

Příspěvek od Seeker65 » 08 říj 2018, 23:34

Myslím si, že Policie ČR se svojí dedikovanou sítí se spojením problém nemá ;)
https://radiozurnal.rozhlas.cz/pred-int ... me-7578109

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: STK 4 roky

Příspěvek od Labus » 10 říj 2018, 07:22

4 Seeker

tento zastaralý systém se už nepoužívá :lol: a s lustrací neměl nic společného. Před užitím sis načetl databázi odcizených rz a porovnávalo to offline (online by to bylo skoro nemožné)

jinak lustrační terminál je běžný samsung S s nadstavbou operačního systému pro PČR. Data běhají po 4G síti. Tam kde není, nevylustrujou :-) Jinak tablety na palubce u spolujezdce jsou již nepoužitelné (zjistili že se váleli cca 8 let někde ve skladu a již si nerozumí se současnými technologiemi) takže dneska je v tom jen navigace a monitor kamery - lustrace v tom už nejdou (i v době částečné funkčnosti to bylo hrozný)

ta jejich čtečka dokladů je zmíněný samsung který přes svou kameru oskenuje doklad a automaticky přepíše do vyhledávače (zase nutná 4G síť) Ale vidí tam o tobě vše, foto, STK, pojistku, dřívější tresty (jak přestupky v dopravě, tak TČ) atd... funguje to dobře. Pokud to má síť (u nás v horách na hranicích je problém)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Lajda
Sergeant
Sergeant
Příspěvky: 64
Registrován: 07 pro 2016, 23:01

Re: STK 4 roky

Příspěvek od Lajda » 09 lis 2018, 12:34

Pravdu díš Lábus. Já jsem si známku nechal nalepit a tak prodloužit na své bramboře STK o další 2 roky. Co je nalepené to je dané. A mám klid. :lol:

Odpovědět