Kupuji Scarvera

Povídání o čemkoli, zajímavosti...
Uživatelský avatar
martistan
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 23
Registrován: 23 dub 2017, 19:35
Bydliště: Slavíkov HB

Kupuji Scarvera

Příspěvek od martistan » 23 dub 2017, 19:45

Zdravím všechny uživatele motocyklu Scarver.
Protože bych se chtěl stát jedním z vás, hledám v inzerátech vhodný stroj ke koupi.
Líbí se mi tento motocykl: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 32936.html
Doufám, že jsem odkaz vložil správně ;)
Nemáte někdo informace o tomto motocyklu nebo o serióznosti prodávajícího? Nebo máte někdo dobrý tip ke koupi?
Za všechny užitečné informace předem děkuji.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: kupuji scarvera

Příspěvek od Labus » 23 dub 2017, 20:02

Ahoj, osobně ji, ani prodejce neznám, ale vzhledem k neobvyklé barvě jsem ji už vidě. Není to tato?? http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=64856 Tento prodejce ji dle popisu v roce 2014 prodal, ale zkus ho zkontaktovat, nebo porovnat informace - nájezd, případné vady atd... Vzhledem k tomu, že pedchozí majitel zůstal věrný BMW tak s ní asi byl spokojen, jen povýšil na K1300R

jinak vypadá moc pěkně...
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
martistan
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 23
Registrován: 23 dub 2017, 19:35
Bydliště: Slavíkov HB

Re: kupuji scarvera

Příspěvek od martistan » 23 dub 2017, 20:19

Podle fotek to tak vypadá. Na vlastní oči ji uvidím v úterý. Zkusím kontaktovat toho původního majitele. Trošku mě zarazil ten výfuk, nebude problém na STK? Má to mít nějakou homologaci?

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: kupuji scarvera

Příspěvek od Labus » 24 dub 2017, 08:02

homolgacimusí mít každopádně zrovna výfuky na STK hlídaj. Ale zn. Rámus ji asi mít bude a hlavně zkus z majitele vydyndat zda nemá i původní. Většinou putujou s motorkou.
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: kupuji scarvera

Příspěvek od Labus » 24 dub 2017, 08:11

jinak výfuk třeba zde http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra ... 88874.html nebo oslov Práškina, ten má všechno a je spolehlivý.
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Buronek
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2017, 22:12

Re: kupuji scarvera

Příspěvek od Buronek » 24 dub 2017, 22:54

martistan píše:
23 dub 2017, 19:45
Zdravím všechny uživatele motocyklu Scarver.
Protože bych se chtěl stát jedním z vás, hledám v inzerátech vhodný stroj ke koupi.
Líbí se mi tento motocykl: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 32936.html
Doufám, že jsem odkaz vložil správně ;)
Nemáte někdo informace o tomto motocyklu nebo o serióznosti prodávajícího? Nebo máte někdo dobrý tip ke koupi?
Za všechny užitečné informace předem děkuji.
Ahoj kolego, pokud by jsi chtěl nějaké info k moto Scarver, tak se mi ozvi, klidně i na tel 777011414. Už s ním mám pár zkušeností.

Uživatelský avatar
martistan
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 23
Registrován: 23 dub 2017, 19:35
Bydliště: Slavíkov HB

Re: Kupuji scarvera

Příspěvek od martistan » 26 dub 2017, 08:52

Tak jsem vybral tohoto: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 25340.html
Díky za pomoc i za tu budoucí, protože teď tady asi budu častěji.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Kupuji scarvera

Příspěvek od Labus » 26 dub 2017, 09:46

Tak gratuluju. Jinak rozveď nám tu trochu to hledání :-) proč to nebyl třeba ten bílej? :P
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
martistan
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 23
Registrován: 23 dub 2017, 19:35
Bydliště: Slavíkov HB

Re: Kupuji scarvera

Příspěvek od martistan » 26 dub 2017, 19:15

Díky, ale ještě není doma, snad o víkendu, protože tady pořád "chčije a chčije".
Tak teda, včera jsem navštívil oba prodejce a oba stroje, sice krátce, ale i projel, oba inzerují na Motorkářích, tak se můžete podívat z čeho jsem vybíral. Přesedl jsem z Burgamana 400 na normální motorku, takže něco jako z koloběžky na kolo. Tzn., že veškeré moje dojmy úplně nové.
Ale abych popsal moje rozhodování. Ten bílý, plusy: rok 2003 (ten modrý 2002), padací rám, ta bílá mu moc sluší, cena o 4 t. nižší, Mínusy: baterie KO, sedlo hodně popraskané, plasty (madla u bazénku hodně popraskaná), oproti konkurentovi šlo hůře řadit rychlosti 1 a 2. Ten modrý, plusy: nové obě pneu, nová baterie, celkově zachovalejší (můj laický názor), madla a držáky plexi z černého plastu nepopraskaná, kufr. Mínusy: přední kotouč byl přehřátý a hází.
Bylo to složité rozhodování, ale tak nějak jsem tíhnul k tomu modrému, tak uvidím jestli mě intuice nezradila.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Kupuji scarvera

Příspěvek od Labus » 27 dub 2017, 12:13

v pohodě, každý vybírá dle svého vkusu :

ale podle sebe a svých malých zkušeností to shrnu

BÍLÝ : PLUSY
rok 2003 (ten modrý 2002) - na to bych zas až tolik nekoukal
padací rám - dobrá věc, pokud budeš pořizovat, počítej s cekou okolo 3000,-Kč
ta bílá mu moc sluší - moje řeč ;) - vypadá fakt krásně
cena o 4 t. nižší - (a to s padákem) :lol: :!:
BÍLÝ : MÍNUSY
baterie KO - investice 1000,-Kč za novou ,
sedlo hodně popraskané - cena pěkného cca 1500,-Kč
plasty (madla u bazénku hodně popraskaná) - to má každý svarver - investice černé barvy na plast za 100,-Kč a je to OK
oproti konkurentovi šlo hůře řadit rychlosti 1 a 2- to může být problém, ale může to dělat jen olej v motoru jestli se nemýlím - znalci tady potvrdí, nebo vyvrátí

MODRÝ
nové obě pneu - to je dobrý, sice průměrné Maxxis ale dobrý
nová baterie - jak jsem psal, investice 1000-Kč,
celkově zachovalejší (můj laický názor), madla a držáky plexi z černého plastu nepopraskaná - není z černého plastu, je jen stříknutý tak praskliny nejsou vidět :lol:
přední kotouč byl přehřátý a hází - tak tady je to ivestice cca 3500,-Kč :oops:

takže investice do bílého i s origo výfukem cca za 1000,-Kč by byla celkem do 4000,-Kč - výsledná cena by tedy vycházela do 50 i s koupí kufru a vypadá fakt moc pěkně. (opominu-li, že to špatně řadí 1-2 rychlost, tomu nerozumím, musel by se na to kouknout někdo znalý. Modrý je za 49t + cca 3500,-Kč za kotouč (+ desky?) a pokud bys chtěl padák, tak další 3000,- Celkem se tedy dostaneš k 55tis. Mě tedy osobně vychází lépe bílý, který se mi i líbí více, ale může být problém to řazení :!:

jinak madla před nástřikem a po nástřiku. Obyč černá matovka na plast (s nějakou základovkou) v ceně cca 100,-Kč

Obrázek
Obrázek


jo a tady je předchozí majitel té modré ?? http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=87340

a jelikož jezdil na Dřevěnku, mohl by tu motorku někdo dosud znát ;)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Odpovědět