Navigace - aktualizace, software

Povídání o čemkoli, zajímavosti...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Navigace - aktualizace, software

Příspěvek od Labus » 05 dub 2017, 20:08

jelikož je to můj koníček, nabízím zdejším členům možnost ZDARMA pomoci při aktualizaci, nebo přehrání celého firmware navigací. Garmin, Tomtom, iGO8, iGO Primo, neznačkové číny, jakékoliv s Windous... potom i vaše stará navigace za 200,-Kč může vypadat třeba takto : http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=99 ... ddid=58662

co k tomu potřebuji? no nejprve hlavně typ navigace a požadované mapové pokrytí... Pak zjistíme zda je nutná paměťová karta atd...

a když myslím zdarma, tak pro zdejší členy opravdu zdarma - platba jen za poštovné zpět (70-100,-Kč, případně při nutnosti dodat paměťovou kartu, tak její cena, nebo ji dodáte vy)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

jarda
Příspěvky: 4
Registrován: 11 pro 2016, 23:06

Re: navigace - aktualizace, software

Příspěvek od jarda » 09 dub 2017, 01:46

Ahoj ,díky za nabídku to je od Tebe hezký. Já mám Evolve ,je dobrá jen mě štvou placené aktualizace map,nemáš nějaký návod aby to šlo bezplatně? Díky.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: navigace - aktualizace, software

Příspěvek od Labus » 09 dub 2017, 08:45

Ahoj to je zrovna ta nejjednodušší varianta, předpokládám že máš CoolTrax, nebo podobný Trax od Evolve který používá soft iGO8. (lze přehrát novější, stále iGO8 ale s novými mapami - vizuelně to bude stejné, nebo velmi podobné). Do Evolve bych ale nahodil celý nový navigační soft - iGO Primo s aktualizací zdarma (nyní jsou mapy únor 2017) pošoupneš tím navigačku o několik levelů výše. Jde ale o to jaké máš zařízení, aby to Primo utáhlo. Jinak iGO8 s novými mapami není též problém...

odkud jsi? myslím, že z blízkosti jednoho z nejsevernějších míst naší republiky - tak to bychom klidně pořešili osobně ;) udělám si výlet, ty uděláš dobrý kafe a dvorku u kávičky ti to klidně spáchám... 8-) aspoň zavítám do míst kde jsem poblíž studoval :ugeek:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

jarda
Příspěvky: 4
Registrován: 11 pro 2016, 23:06

Re: Navigace - aktualizace, software

Příspěvek od jarda » 12 dub 2017, 23:29

Ahoj, jsem ve Šluknově a klidně můžeš přijet, rád Tě uvidím a navíc ta navigace to by nemělo chybu. Můj tel. 608567692 dej předem vědět . Tys tady někde dělal školu? Tak se měj a budu se těšit.J.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Navigace - aktualizace, software

Příspěvek od Labus » 13 dub 2017, 08:33

jj, studoval jsem dráťárnu ve Vanďáku (ježiš vono je to už 25let a to sem furt mladej kluk :mrgreen: ) :mrgreen: Až se umoudří počasí, dáme to dohromady...
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Odpovědět