tak asi sbohem

Povídání o čemkoli, zajímavosti...
Uživatelský avatar
Lajda
Sergeant
Sergeant
Příspěvky: 64
Registrován: 07 pro 2016, 23:01

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Lajda » 29 říj 2019, 05:17

Moc hezký smrček. Tak ať ti slouží a dělá radost.

Matěj
Corporal
Corporal
Příspěvky: 33
Registrován: 07 pro 2016, 11:17
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Matěj » 08 pro 2019, 01:03

No nazdar, člověk se sem tři měsíce nepodívá a tady se dějou takový věci! :shock: Já loni po asi třiceti tisících na scarveru přešel na F800ST. Chtěl jsem něco víc cestovnějšího, hlavně když potřebuju jen přesun z A do B po dálnici, ale zároveň na ježdění po praze, takže dobře ovladatelnýho. Rozhodnutí určitě nelituju. I když už jsem do motorky investoval dost peněz. Na náboj zadního kola byla sice svolávačka, kterou moje drahá prošla, ale v té době byla v pořádku, takže jsem si to teď zaplatil hezky ze svýho. Díky Praskinovi ale asi tak za půlku. Jinak motorku mám v plný výbavě i s origo kuframa, který jsou nejen pěkný, ale i praktický. Výkonově je samozřejmě trošku jinde než scarver a hlavně nechybí ten šestej kvalt. Bál jsem se trochu pohodlí, ale zbytečně. Je to takovej Scarverův větší brácha, kterej sice nabral na objemu, ale na váze jen malinko, takže sem si na řízení rychle zvyknul. Ta nádrž pod sedlem a řemen sou prostě fajn věci. Co se týče spotřeby, jel sem trasu 230km za 3,7l/100, ale taky 150km za 6,2l/100 záleží na stylu jízdy a rychlosti. Brzdí to skvěle, jen ve městě na kostkách je to díky ABS občas napínavý, ale to bude asi s každou motorkou s ABS stejný. :)

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od Seeker65 » 09 pro 2019, 07:11

2Labus -Taková dědkovská cesta nezní vůbec špatně, kolik vás jede? ;-)

PremaE34
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 24
Registrován: 07 pro 2016, 22:45

Re: tak asi sbohem

Příspěvek od PremaE34 » 15 pro 2019, 22:29

2Matěj.Super,konečně někdo věrný značce ;) .A dokonce s řemenem,po ST jsem taky pokukoval.

Odpovědět