Prosím o pomoc - ŠKUBE

Technika, doplňky a tuning motocyklu...
Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od Labus » 27 čer 2018, 17:25

Tak jako první krok - vyměnil jsem svíci. Byla tam nějaká SHIT Brisk. Nahozena nová NGK DR8EB a už starty jsou o poznání rychlejší a lehčí... Na plyn reaguje krásně. Zatím ale neprojeto. Ještě přijde na řadu filtr. Zkouknut i vstřik ale ten je čistý a je na něm prd poznat. Při té příležitosti vyměněny zadní desky. V Alpách dostali řááádně na prdel :D

Obrázek

Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od Mexican » 27 čer 2018, 18:37

nechcem davat nechcene rady, ale Brisk su velmi kvalitne sviecky, dokonca u karburatorovych masin je to lepia volba ako obyc NGK pretoze sa neuchlastaju.

Farebne ta stara sviecka vyzera pekne, takze ziadne anomalie v motore sa nediali, je proste opotrebovana
Ziadna sviecka tam vsak nevydrzi veky, je fajn ze to bola taka drobnost.. nech ti to jazdi :-)

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od Labus » 27 čer 2018, 19:04

děkuji ti mexikáne. Ještě asi dle tvé rady nahodím iltr Bosh z Roomstera. Dokonce zdejší člen Seeker65 byl tak ochotný že mi poslal svůj původní funkční filtr i se vstřikem. A zaboha ho nemůžu donutit aby mi aspoň řekl co pije ;) ale já to vymyslim :P (minimálně RUM pije každej) Praha je kousek a mě to za chvíli zase pojede :mrgreen: je to BOREC a díku mu :!: :!: :!:
Naposledy upravil(a) Labus dne 28 čer 2018, 18:10, celkem upraveno 1 x.
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

astráček
Corporal
Corporal
Příspěvky: 37
Registrován: 07 pro 2016, 11:28
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od astráček » 27 čer 2018, 21:04

Já mám cca 86 000km a filtr i vstřik původní....jsem zvědav, jak bude vypadat až ho rozpářu, ale zatím problémy nejsou, tak to neřeším.
Ústí nad Labem

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od Labus » 28 čer 2018, 10:13

také bych řekl, že to vyřešila svíčka ale zkusím ještě nahodit filtr od Seekera a dle toho koupím nový....
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od Labus » 28 čer 2018, 18:06

Tak mi dnes došel filtr s vstřik od Seekera. Vyndal jsem můj filtr a už jen na profuk je to oproti tomu Seekerovu obrovský rozdíl (sice ten můj byl mokrý, ale šel strašně těžce profouknout) Na ten "nový" to má úplně jiný zvuk a je to takové "ostré". Zcela zmizelo občasné chcípnutí na volnoběh a nepravidelné volnoběžné otáčky. Bohužel to nějak nestíhám, projet ;)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Mexican
Corporal
Corporal
Příspěvky: 49
Registrován: 12 čer 2017, 10:08

Re: Prosím o pomoc - ŠKUBE

Příspěvek od Mexican » 29 čer 2018, 08:39

slovami klasika: ja som to hovoril :-) skus ten pozicany viac previezt, ale pravdepodobne to bude tiez na vymenu. My sa teraz chystame do alp, zena poreferuje ako to slape. S tym nahradnym regulatorom je najazdene od vymeny asi 2000km a je to poznat (k lepsiemu)

tych 40 000km (ak je realnych) tak je fakt cas zacat menit veci, my sme zacali cca od 47 a uz to bolo poznat.. posledny rok pozeram na remen a stale vyzera pekne (moto ma na tacho 51 000km)

Odpovědět