centrální stojan

Technika, doplňky a tuning motocyklu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

centrální stojan

Příspěvek od Labus » 06 srp 2017, 10:33

na starém fóru už toto téma bylo, nicméně rád jej oživým. Vy co nemáte "značkový/originální" centrální stojan, jak řešíte odstavení motorky třeba přes zimu nebo v případě demontáže kola? Viděl jsem takovou dřevěnou (asi čínskou :-)) variantu, ale to mi přijde jako zvěrstvo. Pak tu někdo, myslím, že Astráček, stojan také vyráběl. Já mám bohužel ruce volšový a tak zvažuju aspoň zadní servisní držák pro letmý kolo a variantu s předním a motorku mít takto ve vzduchu, ale to zase "trpí" tlumiče. Jak to máte vyřešený vy?? Případně umí někdo stojan za rozumný peníz vyrobit (nepotřebuju s ním jezdit, nasadil bych ho jen na zimu na parkování!!!!!) Případně víte o nějaké alternativě že by pro tyto účely pasoval z jiné moto? Na Scarvera je to totiž skoro nesehnatelná záležitost a za SW Motech fakt 4500,-Kč dávat nebudu :|

díky za jakýkoliv typ. Lábus

EDIT : a teď jsem u uživatele Aleš-ák http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=73 ... ddid=37054 na motorkářích našel řešení :!: samozřejmě vršek by byl upraven pro použití kulatiny jako čepu do ok pro stojan...

Obrázek
Naposledy upravil(a) Labus dne 06 srp 2017, 13:23, celkem upraveno 1 x.
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Thomic
Corporal
Corporal
Příspěvky: 29
Registrován: 18 črc 2017, 17:46

Re: centrální stojan

Příspěvek od Thomic » 06 srp 2017, 11:56

To by mne taky zajímalo, bohužel mám taky pouze boční stojan.
Jihočeský kraj - Třeboň ;)

Matěj
Corporal
Corporal
Příspěvky: 33
Registrován: 07 pro 2016, 11:17
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele:

Re: centrální stojan

Příspěvek od Matěj » 06 srp 2017, 17:12

Thomic, takže jsi pořídil u Práškina? :) Jsem z Lišova, tak se můžem někdy projet :) Stojan by se mi taky hodil. Nemá někdo nějaký rozměry nebo ideálně výkresy stojanu? Naohybat a posvařovat už bych to zvládnul, ale vymejšlet se mi to nechce :D

Thomic
Corporal
Corporal
Příspěvky: 29
Registrován: 18 črc 2017, 17:46

Re: centrální stojan

Příspěvek od Thomic » 07 srp 2017, 07:56

Matěji, jj koupil jsem od Práškina. Díky za radu :-) Já jsem Tě našel na motorkářích, tak už jsem hodnotil tvého ufona :-) Určitě bychom se mohli setkat, zatím se s tím seznamuju, tak se každá rada hodí ;-)
Jihočeský kraj - Třeboň ;)

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: centrální stojan

Příspěvek od Labus » 22 zář 2017, 12:32

tak matroš na centrální stojan už mám... Stál mě zatím 200,-Kč zvedák a 30,-Kč železo :P ještě si najít kousek času a povařit to dohromady. Ten zvedák má dokonce otáčecí tu horní hlavu, tak to asi nechám a budu moct s motorkou manipulovat okolo osy 8-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: centrální stojan

Příspěvek od Labus » 02 říj 2017, 13:02

tak jsem zvedák povařil, ale nefunguje... :roll: podle mě je slabý hever, který má tendenci se kroutit... musim sehnat něco festovnějšího a né tenhle polskej klump... (prý má nosnost 1000kg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) no chybama se člověk učí...

Obrázek
Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: centrální stojan

Příspěvek od Labus » 06 říj 2017, 13:09

Mohl bych někoho zde poprosit o rozměry centrálního stojanu? ideálně nákres? :P po prvotním neúspěchu se pustím do něj :D vím, že na starém fóru mezi některýma ty rozměry běhaly a stojany dle toho fungovaly... kuju :mrgreen:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: centrální stojan

Příspěvek od Labus » 08 říj 2017, 13:18

tak aby to nebylo bramboře líto, že zase tuhle zimu bude stát na bočáku, tak jsem ji narychlo spíchnul zimní garážový stojánek :D

a nesmějte se tomu :lol: :lol: :lol: rukama to moc neumim :lol: :lol: :lol:

Obrázek

Obrázek
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Lajda
Sergeant
Sergeant
Příspěvky: 64
Registrován: 07 pro 2016, 23:01

Re: centrální stojan

Příspěvek od Lajda » 12 říj 2017, 12:48

Taky pěkné :D :D

Odpovědět