Zadní světlo

Technika, doplňky a tuning motocyklu...
Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 06 bře 2017, 16:58

Ale já jsem jinak strašně hodná, když spím a když zrovna nejsem samonasírací, ještě jednou se omlouvám a díky. Příště mi to rovnou vyfoť ;)

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Labus » 06 bře 2017, 17:00

tak jsme se shodli, že jsme strašně hodní oba :D Tak čus a rád tě někdy poznám, baví mě ženský co si nenechaj hned všechno líbit :ugeek:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 06 bře 2017, 17:02

Nápodobně :twisted:

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Seeker65 » 07 bře 2017, 09:02

Gagina píše:
06 bře 2017, 16:50
A to jako nemůžeš , nemůžete, mi takto napsat a vyfotit hned, aby to pochopila i já tupá, a já ji tam bohužel asi nemám. Moc děkuji, to jsme se museli prudit, že...SORRY
Takových rozpoutaných vášní jsem snad na tomhle fóru ještě neviděl :D
A teď malinko k věci; kdy že jdeš na tu technickou? Pokud máš neorigo světlo bez označení homologace, válí se mi na chatě jedno origo po výměně s ulomeným držákem, nicméně by s velkou pravděpodobností šlo přehodit jenom to zadní sklo, které Ti klidně věnuji a rázem by jsi měla homologované. Jenom zkontroluji to "E", ale pokud ho kolega vyfotil, tak má pravdu ;)

Mimochodem, zatím jsme vůči ženám podobné hlášky jak uvádíš ve svých příspěvcích neřešili, ale jak vidím, měli bychom se pomalu zamyslet :lol:

Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 07 bře 2017, 09:22

Jen do mě, ale Tebe by asi taky na..., kdyby někdo řešil něco jiného a hlavně už jsme si to řekli :-). Jdu až červenec, ale tu homologaci tam fakt nemám, takže to budu muset vyřešit,takže kdyby jsi měl jen to sklo s homologací, ráda ho odkoupím, díky...

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Labus » 07 bře 2017, 12:10

jinak mě to na technické nikdo nestudoval - vypadalo to jako originál a tak to asi neřešil. Ikdyž já tam originál mám i s "E" ale kontrolou kterou technik provedl ho vidět nemohl. Jeho bohužel zajímal kufr, který neodpovídal výšce motorky v techničáku. STK jsou dnes prostě NoComent - samej chytrej technik :roll:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Seeker65 » 03 dub 2017, 08:03

Gagina píše:
07 bře 2017, 09:22
Jen do mě, ale Tebe by asi taky na..., kdyby někdo řešil něco jiného a hlavně už jsme si to řekli :-). Jdu až červenec, ale tu homologaci tam fakt nemám, takže to budu muset vyřešit,takže kdyby jsi měl jen to sklo s homologací, ráda ho odkoupím, díky...
Tak zadní červený kryt mám i s "éčkem", takže pokud to budeš chtít, pošli PM...Jenom ještě pro upřesnění, ta homologace společně s BMW znáčkem apod. je na "vnitřní" straně světla

Odpovědět