Zadní světlo

Technika, doplňky a tuning motocyklu...
Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 03 bře 2017, 14:37

Ahoj. Byli jste letos už někdo nebo se chystáte na technickou ? Zajímalo by mě, jestli bude vadit, že máme odrazku integrovanou v zadním světle a taky jsem na něm nikde nenašla homologační E. Pár mých známých s jinými moto už letos kvůli tomu neprošlo, protože buď neměli odrazku vůbec nebo na ní neměli E. Když jsem koukala na e shopy na náhradní světla, tak vypadala stejně, jako moje a taky bez E, na blinkrech a předním světle E v poho, tak fakt nevím...
Naposledy upravil(a) Gagina dne 06 bře 2017, 15:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seeker65
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 dub 2016, 13:26
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Seeker65 » 05 bře 2017, 19:45

No jedno řešení mne napadá, když neprojdeš, dej tam tohle :D Na STK jdu v dubnu, tak uvidím....

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Labus » 06 bře 2017, 12:56

kdepak Gagina, to jste špatně pochopila. Odrazka musí být homologovaná, pouze pokud je samostatně. U našich strojků je součástí zadní svítilny a ta je homologovaná jako celek (koncové světlo s odrazkou) takže žádný problém. Pokud tam tedy je originál. Pokud je tam nějaký "tuning" může být problém...
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 06 bře 2017, 14:02

Tak můj úvodní dotaz byl - Zajímalo by mě, jestli bude vadit, že máme odrazku integrovanou v zadním světle a taky jsem na něm nikde nenašla homologační E. Ten zbytek byla jen další nástavba k výše uvedenému. A proto se znova ptám, ta homologace je uvedena kde, když jsem to tedy špatně pochopila, konkrétně na tom originálním světle, protože tam nemám žádný tuning, ráda si nechám poradit od někoho evidentně chytřejšího, který má potřebu o někom říkat, že něco nepochopil, protože má zřejmě pocit, že každá ženská je úplně tupá a za řidítka nepatří ba ani za volant. Pokud se ve Vás pletu, tak mě ,prosím, vyveďte z omylu a napište pokud možno normální odpověď. Ještě tady chybělo ukaž kozy, po vzoru jiných fór. Pokud jste normální chlap, který se jen pokusil o vtip, potom asi už ztrácím smysl pro humor, v opačném případě je to jedno a zbytečně si tady plácám játra ...To pak úplně přejde chuť se na něco zeptat, myslela jsem, že Scarveráci si pomůžou bez ohledu na pohlaví...

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Labus » 06 bře 2017, 16:16

co to tady o mě podsouváte? rozdělení na chlap / ženská sem taháte akorát vy. Jste se zeptala na homologaci odrazky, tak jsem odpověděl jak nejlépe jsem uměl. Víc tam nebylo. Jste zbytečně vztahovačná... :cry:
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 06 bře 2017, 16:38

Já jsem se ptala na homologaci zadního světla ne odrazky, možná je dobré se naučit číst, než o někom napíšete, že něco nepochopil a vztahovačná opravdu nejsem, jen mě nebaví odpovědi mimo mísu.

Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 06 bře 2017, 16:42

Seeker65 píše:
05 bře 2017, 19:45
No jedno řešení mne napadá, když neprojdeš, dej tam tohle :D Na STK jdu v dubnu, tak uvidím....
Pak dej prosím vědět, jak si dopadl, nerada bych někde čekala ve frontě a pak jela domů s nepořízenou, děkuji

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Labus » 06 bře 2017, 16:44

a abych odpověděl úplně kompletně, tak evidentně chytřejší než vy nejsem, jen rozumím věcem které mne živí :roll: jinak homologace je uvedena na sdružené zadní svítilně jak jsem uvedl - viz foto. Stačí umět číst, ale to "tupá ženská" asi neumí :lol: to umí jen chlapi :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

prosím o odpuštění, za ty výrazy, použil jsem jen vaši citaci, nechtěl jsem vás nijak urážet
Naposledy upravil(a) Labus dne 06 bře 2017, 18:15, celkem upraveno 1 x.
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Uživatelský avatar
Gagina
Private First Class
Private First Class
Příspěvky: 19
Registrován: 07 pro 2016, 20:06

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Gagina » 06 bře 2017, 16:50

A to jako nemůžeš , nemůžete, mi takto napsat a vyfotit hned, aby to pochopila i já tupá, a já ji tam bohužel asi nemám. Moc děkuji, to jsme se museli prudit, že...SORRY
Naposledy upravil(a) Gagina dne 06 bře 2017, 16:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Labus
First Sergeant
First Sergeant
Příspěvky: 204
Registrován: 07 pro 2016, 11:18
Bydliště: Labus77@seznam.cz

Re: Zadní světlo

Příspěvek od Labus » 06 bře 2017, 16:53

v pohodě, já to vyfotit hned nemohl, mám garáž 500m od baráku a venku prší :D ale potřeboval jsem změřit sedlo, tak jsem se tam teda vydal

otázku jsem pochopil špatně protože jsi psala že tam není "E" a tak jsem špatně pochopil že píšeš o nějaké odrazce, protože vím, že na světle homologace 100% je - musí být. Ale aspoň tu 20minut nebyla nuda.

jinak také sorry.... MÍR a vše dobré ;)
:geek: Ústecký kraj - Dubí u Teplic :geek:

Odpovědět