Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraBUILDING

Nastavení profilu na fóru

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 13. 1. 2012 09:04

Přátele, kamarádi!
Mnozí z Vás ještě nemají v profilu nastavené žádné informace. Je možné, že by to někomu mohlo dělat potíže, proto zde uvedu malý manuál.

  1. Na horni liště (nebo zde) kliknout na Moje nastavení
  2. Do okna Bio, web, kontakty pak uvést osobní udaje, které jsem ochoten s ostatními sdílet

Může to vypadat následovně:

Jak je vidět výše, dá se použít i tučné písmo a kurzíva. V příspěvcích na fóru pro to je jednoduché tlačítko, ale v osobním nastavení se tyto úpravy písma musí nastavit ručně takto:

  1. Tučný text se umístí mezi pár „dvojhvězdiček“
  2. Text v kurzívě se umístí mezi pár „hvězdiček“
  3. Text v tučné kurzívě se umístí mezi pár „trojhvězdiček“
  4. Obrázek se vloží tak, že se internetová adresa, na které je obrázek vložen dá mezi hranatou závorku a hvězdičku

Výše zmíněné nastavení přepsané v kódu:

Snad jsem Vám to ještě více nesesložitěl a něco jste z toho pochopili… :-P

Hodně zdaru při nastavování! 8-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#2 14. 1. 2012 19:20

[1] Moc pěkný návod, nechtělo by se ti udělat nějakou mapku s vyznačením bydliště těch, kteří ho netají? ;-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 15. 1. 2012 11:26

[2] DOBRE TY! Vybornej napad, hned jak vystrizlivim, tak se do toho dam… :-P

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jura z Brna

Jura z Brna

Sergeant Major

Příspěvků: 200

#4 26. 5. 2013 18:32

[1] Sem postupoval jak jsi zde napsal a obrázek tam je jen je obrovskej. Větší než va zdroji :-(

marně sem hledal kde udělal západoněmecký soudruh chybu
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 26. 5. 2013 19:35

[4] Na zdroji to mas taky velky, co povidas? Zmensit nebo mlcet na vzdy… :-P

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jura z Brna

Jura z Brna

Sergeant Major

Příspěvků: 200

#6 27. 5. 2013 17:31

[5] mám to velký všude? :-D zatím si nikdo nestěžoval :-P. ja to tady chcu zmenšit (fotku). To musím dát menší i na zdroji? To se mi nechce předělávat. Na FB je to menší, alespoň se mi to zdá.

marně sem hledal kde udělal západoněmecký soudruh chybu
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#7 27. 5. 2013 22:30

[6] Tak si to nech velky, vsak o hovno jde. FB zmensuje fotky, to neni uplne idealni zdroj… A vubec, nech si kecy na koledu! :-P :-D

Editováno: BURE, 28. 5. 2013 07:36

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jura z Brna

Jura z Brna

Sergeant Major

Příspěvků: 200

#8 28. 5. 2013 19:59

[7] Aha. Provedu nahrání menší fotky někam jinam a potom to opravím.

marně sem hledal kde udělal západoněmecký soudruh chybu
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#9 28. 5. 2013 21:47

[8] ja vim, je to trochu nepohodlny, ale takhle tahle aplikace od blueboard.cz funguje. Zase je ti forum totalne bezudrzbove, viruvzdorne, blbuvzdorne a zadarmo… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Světluška

Světluška

Private

Příspěvků: 2

#10 10. 5. 2016 23:51

třeba PHPBB je taky zadarmo a bezúdržbové a umí pěkně i soukromé zprávy…

Seeker65

Seeker65

Master Sergeant

Příspěvků: 195

#11 11. 5. 2016 09:11

[10] Fórum na phpBB je už připravené ke spuštění na naší doméně, jenom zatím neumíme provést migraci stávajícího fóra…pokud máš nějaký nápad jak na to?

Světluška

Světluška

Private

Příspěvků: 2

#12 11. 5. 2016 13:44

[11] netuším jak je to tady vnitřně udělané a jaké to umožňuje případně exporty. Importy jsem na phpbb nikdy neřešila, takže popravdě nevím.

Seeker65

Seeker65

Master Sergeant

Příspěvků: 195

#13 11. 5. 2016 21:20

[12] V tom je ten problém, že podpora na tomhle fóru je jak jsem pochopil zcela minimální až žádná, takže případný export asi nepřichází v úvahu :-( S tím je spojená i otázka zálohy DB, která zřejmě také není, takže kdyby se náhodou něco stalo, tak jsme v čudeli…

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#14 17. 5. 2016 07:57

[13] Zaloha DB asi u poskytovatele funguje, ale aby mi ji poskytl, na to se mi samozrejme vysere… :-? Takze bud zahodime 7 let za hlavu, nebo tu karu potlacime dal s tim, ze to treba stejne jednou skonci. Ani jedna moznost se mi teda vubec nelibi! :-(

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Gábina

Gábina

Sergeant

Příspěvků: 24

#15 6. 6. 2016 11:27

Když si chci nahrát v mém nastavení novu fotku avataru, tak mi to nejde…Nejsem úplné počítačové kopyto, ale zkoušela jsem dle zadání, i klávesu F5 jsem si na dotykové klávesnici tabletu našla, původní fotku zmenšila a nic, prosím help :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#16 6. 6. 2016 18:23

[15] NEjdriv zaskrtni Smazat soucasny avatar → Ulozit a pak nahraj novy a ulozit…

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Gábina

Gábina

Sergeant

Příspěvků: 24

#17 6. 6. 2016 21:48

[16] Děkuji,zkusím…


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu | Toto téma sleduje 1 lidí.