Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraBUILDING

KONTAKTY

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 9. 9. 2010 09:46

Jak jsem napsal v úvodu. Bylo by dobré, kdyby si každý uživatel vyplnil v sekci Moje nastaveni nejaký ten kontakt. A třeba uvedl i město, pro případné setkání. Já třeba jezdím často přes PCE a vím, že Čouďák je z PCE, tak se s ním můžu někdy domluvit na projížďce. A věřte mi, že když lidi čučí na Scarvera co zrovna projíždí kolem, na dva čučí 2× tolik… :-D
Máme tu už 2 Jirky, to bude taky sranda se v nich vyznat… :-)
Samozřejmě tímto nikomu nic nenutím, jen doporučuji, aby nám to tu pěkně fungovalo.
Jsem rád, že jste se hned aktivně do fóra zapojili, věřím, že v tom budete pokračovat i nadále. Nás Scarveristů není mnoho a toto je jedna z mála možností, jak spolu (hezky česky) pokecat. ;-)
Mějte se všichni fajn a užijte si zbytek sezóny! 8-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jarda

Jarda

Master Sergeant

Příspěvků: 130

#2 28. 6. 2011 00:41

Dovoluji si navrhnout aby pokud možno každý umístil na svůj profil nějakou svou fotku,někdo ji už má a je to skvělé že víme o koho jde.Pomalu nás přibývá a alespoň já v tom mám trochu hokej. Myslím že to není žádný exhibicionismus a je to pro dobro věci.Já to co nejdříve napravím a snad mě bude někdo následovat.Sa­mozřejmě je to každého svobodná vůle. Mějte se všichni fajn.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 28. 6. 2011 09:21

A nebo aspon fotku do Bio v profilu, jako to mam ja. :-)
Pokud by s tim mel nekdo problé, at mi posle fotku a ja mu pak poslu radek textu, ktery jen do Bio vlozi…

Editováno: BURE, 28. 6. 2011 08:24

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#4 28. 6. 2011 21:17

Já mám taky obrázek. :-D

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 30. 6. 2011 18:02

[4] Parada! Jen tu manicku musis vozi porad sebou, jinak te nepozname… :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
erix7

erix7

Master Sergeant

Příspěvků: 193

#6 14. 7. 2011 23:18

updatetoval jsem si profil. prosim, neberte mne jako nejakeho chytrolina, jenom mam spusty konicku, do kterych se vzdy hodne zahryznu. rad vas vsechny spoznam. snad i vy mne :-)

I like cars and motobikes
Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#7 25. 9. 2011 20:57

Pro Kubu:
kdybys měl v profilu e-mail, poslal bych ti obrázek :-?


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu