Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraDRBÁRNA

Domácí chléb :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 22. 12. 2013 18:18

Ahoj,
nahodou vim, ze Andea s Johnem a Larry pecou domaci, tusim ze zitny, chleb. Uz jsme se o tom nekolikrat na srazech bavili, ale ja to pokazdy zapomenu. Nenapsali by jste mi tu postup vyroby takoveho chleba? Ja vim, ze to neni uplne mototema, ale treba by to zajimalo i nekoho dalsiho… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#2 23. 12. 2013 19:31

Koukám, že na chlast je odborníků spousta, ale na žrádlo to přichází s věkem ;-)
Dlouho jsem experimentoval a hledal, nakonec jsem zkončil u směsí z Lidlu (odborníci mě proklejí).
Nejvíc nám chutná slunečnicový a celozrnný, ciabatta je hnus. Na každým pytlíku máš návod.
Hezký Vánoce všem.


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu | Toto téma sleduje 1 lidí.