Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraDRBÁRNA

prosím o překlad

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#1 29. 8. 2013 20:32
  1. Scheinwerfer ausbauen
    1. Birnen ausbauen.
  2. ca. 1l dest Wasser wird benötigt
    1. Scheinwerfer bis zur Linse mit dest. . Wasser füllen, Tabletten in kleine Stücke brechen und seitlich am Ablendlicht vorbei „werfen“, so dass die Tabletenstücke unter der LInse schwimmen und sich dort auflösen.
    2. Scheinwerfer mit dem Glas auf einem Handtuch abstellen und 10 Minuten warten.
  3. Scheinwerfer umdrehen und ausleeren
    1. Scheinwerfer nochmals spülen und dann ausschütteln

Nechal jsem to přeložit překladač, ale nejsem z toho moudrej.

díky

Když moto, tak BMW.
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#2 29. 8. 2013 20:36

[1]
oprava:
špatně skopírováno

  1. Scheinwerfer ausbauen
  2. Birnen ausbauen.
  3. ca. 1l dest Wasser wird benötigt
  4. Scheinwerfer bis zur Linse mit dest. Wasser füllen, Tabletten in kleine Stücke brechen und seitlich am Ablendlicht vorbei „werfen“, so dass die Tabletenstücke unter der LInse schwimmen und sich dort auflösen.
  5. Scheinwerfer mit dem Glas auf einem Handtuch abstellen und 10 Minuten warten.
  6. Scheinwerfer umdrehen und ausleeren
  7. Scheinwerfer nochmals spülen und dann ausschütteln
Když moto, tak BMW.
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#3 30. 8. 2013 11:28

Zkusím to pouze volně:

  1. vymontuj světlomet
  2. vyndej hrušky (asi žárovky)
  3. potřebuješ litr destilky
  4. světlomet naplň destilkou až k čočce, rozdrob tablety, drť vhoď do destilky ve světlometu tak aby plavala pod čočkou kde se rozpustí
  5. světlomet se sklem odlož na 10mit na ručník
  6. otoč a vylij
  7. ještě jednou vypláchni a vyklepej
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#4 30. 8. 2013 14:54

[3] Díky moc…;-)

Když moto, tak BMW.
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 31. 8. 2013 09:52

[4] To budou zrejme nejaky kouzelny tablety na cisteni svetlometu, ne? Chci o tom pak reportaz v sekci TECHNIKA. To neni prani, to je rozkaz! :-D Ne tohle by fakt mohlo zajimat vic lidi… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#6 31. 8. 2013 10:34

[5] Nic kouzelnýho, jsou to tablety DONTODENT na čištění zubní protézy..... vyčetl jsem to na .de fóru, tak to chci zkusit a pokud to bude fungovat, tak vymeju světla (xenony) i na autě…:-)

Když moto, tak BMW.
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#7 31. 8. 2013 10:38

Ještě dodám pro ty, kteří chtějí testovat, tak do 1litru dest. rozdrobit 2–3 tablety.

Když moto, tak BMW.
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#8 31. 8. 2013 14:43

[7] Pockam si na vysledek a pak se do toho pripadne pustim… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
standa111

standa111

Second Lieutenant

Příspěvků: 412

#9 2. 9. 2013 00:11

Jen aby ti tam nevyrostli nějakej zub a nebo ještě nedejbože něco horšího:-P

standa111
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#10 1. 10. 2013 19:33

[8] Tak dneska vyčištěna čočka a nemá to chybu .Práce zhruba na hodinu i s vysušením fénem.
Před tím jsem skrz čočku nic neviděl a teď je krásně průhledná, že vidím skrz ní obrácený obraz.
Hned jak se setmí, jedu testnout a seřídit světlo.
Na autě udělám to stejný, jen mě se sejří, že když chci vyndat reflektor, musí nárazník dolů…:-(

Když moto, tak BMW.
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#11 1. 10. 2013 19:38

Stačilo opravdu litr destilky i s výplachem..... světlo jsem naplnil tak, aby se čočka potopila a nadrobené tablety tam nasypal a nechal stát a působit cca 10minut, paky několikrát vypláchnout zbytkem vody.
Teklo z toho neskutečně humusu.

Když moto, tak BMW.

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu