Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraBAZAR

Prodám Scarvera

Michal

Michal

Staff Sergeant

Příspěvků: 36

#1 19. 12. 2014 14:30

Prodám Scarvera v perfektním stavu plně odpovídajícím najetým km – stav téměř nového motocyklu. Koupeno od ženy, která najela jen 11500 km, zbytek letos já. Doporučuji se o top stavu přesvědčit na vlastní oči (stojí to za to). Je to vidět na každé části motorky. Pouze na levém boku je malé škrábnutí. Moto má ABS a origo vyhřívané rukojeti, pancéřové hadičky, bytelná kvalitní zrcátka. Přidám držáky bočních kufrů Hepco-Becker (p.c. 6500 kč). Obě pneu cca 60%.
Neprodával bych, ale nemám jiné zbytí. Přišel jsem o práci, což mě dostalo do finančních potíží…
 CS

Michal

Michal

Staff Sergeant

Příspěvků: 36

#2 19. 12. 2014 14:33

Jakékoli dotazy rád zodpovím, pošlu lepší fotky. mr.Mic@seznam.cz , 731479905


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu