Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraAKCE

srazu motorkářů ve Western parku v Boskovicích

broskit

broskit

Sergeant First Class

Příspěvků: 58

#1 26. 6. 2012 17:24

Neplánovaný mikrosraz řemeňářů ve Western parku v Boskovicích.

Sice malá účastí, ale velká významem byla účast našich dvou „bratří“ na srazu motorkářů ve Western parku v Boskovicích.
Čestně jsme hájili naše barvy v těchto celkem odlehlých končinách naší motorkářské vlasti. Já – broskit a Jarek jsem si dali takový mini sraz. Lehce jsme pokecali o naších strojích a pak se naše kola valila (po mém doporučení) na tuto akci. A tak trochu jsme čekali (teď už vím, že naivně), že se tam objeví i jiní z naší „krve“. Jak jsem tak bloumali po place a zkoumavým pohledem odborníků hledali spřízněný stroj, naše naděje pomalu opadávaly. Bratrzské stroje jsme nenacházeli. Tak jsme aspoň obhlídli techniku našich, nebojím se říci, zaostalých bratří. Za zmínku stojí snad jen jakýsi pokus neuměle napodobit náš řemenový pohon od jakési dost málo známé firmy Harley Davidson (snad si to pamatuji dobře). Vypadali zajímavě, ale trochu nedomrle. No chápete, kdo by vymněnil Scarvera za jakýsi americký Harway nebo jak se to jmenuje. No, neuveříte, ani jsem se neptal. Co mám dodat, bylo by to zbytečné… Po spanilé jízdě kdy jsme si vychutnávali místo na chvostu štrůdlu, abychom dali dostatečně vyniknout ideáním křivkám našich strojů, před kterými neodolají i některé ženy, jsme se vrátili na místo konání. Lehce jsme pokecali o zbytných (rodina, dovolená a jiné prkotiny) i nezbytných (jaký olej, svíčku, pneu…) věcech. Poté jsme se, v nadějné atmosféře naších světlých zítřků, rozjeli do svých opuštěných domovů.

benzín řemenářům celého světa!!!
broskit a Jarek

Editováno: BURE, 26. 6. 2012 16:38

broskit
erix7

erix7

Master Sergeant

Příspěvků: 193

#2 27. 6. 2012 11:00

hezky
:-)

I like cars and motobikes
dusan

dusan

Sergeant

Příspěvků: 27

#3 27. 6. 2012 16:36

mocnáááá babeta uprostred :-D

Keď raz zomriem, chcem odísť pokojne v spánku ako môj dedo. Nie s hrôzou v očiach a krikom ako cestujúci v jeho aute.
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 27. 6. 2012 17:15

[3] Na srazu HD v Podebradech jich prijelo nekolik a jako jediny tam jezdili po zadnim… Respect!

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Michal Kandráč

Michal Kandráč

Sergeant First Class

Příspěvků: 95

#5 27. 6. 2012 23:00

Pěkně napsané :-)


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu