Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraAKCE

Scarver Games V 7.-9.10.2016

John

John

Master Sergeant

Příspěvků: 142

#1 15. 9. 2016 20:07

Všem skalním fandům a příznivcům Scarver Games hlásíme, že misto bude jako v loňském roce, tedy na Hálově mlýně na Bílém potoce.
Protože je tam nějaká svatba, tak si musíme pospíšit s ubytováním. Takže se hlaste!!!!

A+J

Leoš Kouřil

Leoš Kouřil

Master Sergeant

Příspěvků: 153

#2 18. 9. 2016 17:47

Tak já se hlásím :-D o jeden dvoulůžák jako minule.

Motto: Je lepší bejt živej srab než mrtvej frajer :o)
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 19. 9. 2016 21:30

Ja nechci nic slibovat, vite jak to se mnou v poslednich letech bylo? :-P

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#4 19. 9. 2016 21:49

[3] jo na prd … 8-) Hele ty slibotechno, termín jsem vybrali podle tebe, víc už fakt udělat nende…

Roman

Roman

Sergeant First Class

Příspěvků: 75

#5 20. 9. 2016 21:38

Zdravím všechny......můžu přijet až v sobotu a dojel bych i s Mirou.Takže objednávám dvě lůžka na jednu noc ze soboty na neděli…

Roman
Leoš Kouřil

Leoš Kouřil

Master Sergeant

Příspěvků: 153

#6 21. 9. 2016 12:14

Tak já objednávám ještě jeden dvoulůžák od Pá do Ne pro Marcela s Májou :-D
Ten pro mě taky od Pá do Ne, jo.

Motto: Je lepší bejt živej srab než mrtvej frajer :o)
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#7 21. 9. 2016 13:05

[6] [5] Pánové máte to mít :-)

larryking

larryking

Master Sergeant

Příspěvků: 101

#8 22. 9. 2016 20:18

Ahoj přátelé ve zbrani, je mi to moc líto, ale zrovna tenhle víkend nemůžu. Mám školu. Mrzí mě, že Vás před zimou ještě neuvidím. Přeji Vám krásné počasí a opravené silnice. Pokud nepřijede Bure, tak ho na příštím srazu kopnu do zadku a ještě něco navíc, protože to byl jeho jediný volný termín. P. S. Pro A+J – Dálava to jistí, pro Juru – budeš muset vydržet do léta, pro ostatní – užijte si to i za nás s Jitkou.

Matěj

Matěj

Sergeant First Class

Příspěvků: 56

#9 30. 9. 2016 11:30

Ahoj, mam taky skolu :( Nestudujes nahodou dalkovy na ZČU? Minulej tejden sem na parkovisti okukoval stribrnyho scarvera hlasiciho se k tomuhle foru :)

John

John

Master Sergeant

Příspěvků: 142

#10 5. 10. 2016 09:26

kdo se sem chystáte, vemte si brusle! :)

john

Roman

Roman

Sergeant First Class

Příspěvků: 75

#11 5. 10. 2016 13:23

[10] Brusle nemám ale mám teplotu a pěknou sračku,takže se léčím a výlet za vámi musím zrušit.Míra má zas nějaké školení v sobotu tak ten taky nic a počasí taky nic moc......škoda

Roman
Leoš Kouřil

Leoš Kouřil

Master Sergeant

Příspěvků: 153

#12 7. 10. 2016 07:51

Tak Marcel ochořel a počasí má bejt napytel takže sme to odpískali. :-(
Snad příští rok bude lepší počasí.
Mějte se

Motto: Je lepší bejt živej srab než mrtvej frajer :o)
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#13 7. 10. 2016 08:54

[12] Uf už jsem si myslela že budeme zítra v 10°C kroužit někde kolem hospy. :-D
*
*
*Pro všechyny ostatní: akce odpískána!

Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#14 7. 10. 2016 09:06

Takže rekapitulace akce: kontumačně vítězí John (1. místo za největší obsah motoru), já jsem taky na prvním místě (jediný účastník na scarveru), právě jsme si rozdali diplomy a večer to půjdeme zapít:-D

larryking

larryking

Master Sergeant

Příspěvků: 101

#15 8. 10. 2016 09:56

Ahoj, mam taky skolu :( Nestudujes nahodou dalkovy na ZČU? Minulej tejden
sem na parkovisti okukoval stribrnyho scarvera hlasiciho se k tomuhle
foru :)

Jasan na 3 roky si dávám strojní vzdělání, abych mohl koupit správné šrouby na motorku. Určitě se ještě potkáme.

Matěj

Matěj

Sergeant First Class

Příspěvků: 56

#16 8. 10. 2016 10:27

Nakonec sme se tam potkali driv nez tady :-) Ja sem od letoska taky na strojarne na dalkovym, ale skoro vsechny predmety mi uznaly z predchoziho studia, takze sem v podstate v druhaku, treba budem mit spolecny predmety. Jeste se tam uvidime :-)

larryking

larryking

Master Sergeant

Příspěvků: 101

#17 8. 10. 2016 12:18

Takže rekapitulace akce: kontumačně vítězí John (1. místo za
největší obsah motoru), já jsem taky na prvním místě (jediný účastník
na scarveru), právě jsme si rozdali diplomy a večer to půjdeme zapít:-D

Kurde, já od Vás neměl snad ani jeden diplom. A už vím proč. Si je dáváte jen mezi sebou. Tak příště chci diplom za neúčast z největší vzdálenosti v poměru k najetým kilometrů na silnicích 2., 3. třídy a možných brodů.

larryking

larryking

Master Sergeant

Příspěvků: 101

#18 8. 10. 2016 12:32

[16] Na to se nedá nic říct. Pouze závidět.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#19 20. 10. 2016 10:41

Kurva, to je bordel, asi taky usporadam virtualni CSM! :-D Hlaste se, kdo nepojede a komu mam pripadne neobjednat postel… :-P
Proc to padlo? Ja jsem byl zase bez penez. Uz me ta moje bezutesna situace neba, tak jsem si nasel vedlejsak. Kdyby nekdo potreboval PENB nebo stempl na kotlikovou dotaci, at se mi ozve. ;-) A snad priste BURE pojede. :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu