Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraCESTOVÁNÍ

VÝLET DO KRAKONOŠOVA REVÍRU

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 14. 6. 2013 19:32

Ahoj,
po skončení 4th CZECH SCARVER MEETINGu se náš kolega a kamarád Mira rozhodl prodloužit si víkend v Krkonoších. Sám o tom moc nevím, ale kdyby se prej chtěl někdo přidat, bude vítán! Jelikož je teď v totálním pracovním nasazení ( arbeit mach frei, ze? :-) ) a nedostane se na net, tak mě požádal, jestli bych tuto informaci na forum nezveřejnil za něj. Kdo by měl zájem se přidat, nechť se ozve Mirovi na mobil 603 780 511. ;-)

Editováno: BURE, 14. 6. 2013 18:32

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Mira

Mira

Staff Sergeant

Příspěvků: 47

#2 22. 6. 2013 11:49

[1] Ahoj,
zdravím všechny scarveráky.Jak už za mě nadepsal Bure,tímto mu moc děkuji,chtěl bych si po srazu projet Krkonoše,sněž­ku,vodopády,ha­rachov a jizerské hory a ten náš krásný sever.Tak mě napadlo ,kdyby měl někdo taky volno pár dní,že by se mohl přidat.Tento týden budu ještě fakčit,takže zase jsem jen na mobilu 603 780 511.Jinak se domluvíme na srazu.:-)


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu