Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraCESTOVÁNÍ

MOTOPLAC 2012

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 25. 1. 2012 20:47


Mototuristická soutěž MOTOPLAC 2012 je pořádána občanským sdružením Motokrupka pro soutěžící, kteří se řádně zaregistrovali a obdrželi potvrzení o registraci a soutěžní osobní číslo od pořadatele soutěže.
Vlastní soutěž spočívá v popularizaci mototuristiky s hlavním motivem poznávání zajímavých míst v ČR a příhraničí.
Soutěžící sbírají body za soutěžní úkony.
Soutěžním úkonem je zdokumentovaná návštěva vyhlášeného soutěžního místa a to v období, ve kterém soutěž probíhá a zároveň v době platnosti daného soutěžního místa.
Vítězem soutěže se stává účastník s největším počtem získaných bodů.
Více informací na www.motoplac.cz.

" V jednoBuchosti je síla . . . "
jksajdl

jksajdl

Sergeant First Class

Příspěvků: 81

#2 26. 1. 2012 09:05

[1] Po lonskem uspechu se nebudu registrovat a vezmu si ze souteznich mist inspiraci… :-D

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 26. 1. 2012 09:42

[2] srabe! :-P

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#4 10. 5. 2012 14:56

Jsem se přihlásila ale nevidím to na umístění, spíš čekám jestli budou nějaká velmi zajímavá soutěžní místa, abych se poučila :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 11. 5. 2012 07:41

[4] Parada, treba se nekde na nejakym miste potkame. Jen ti Honza posral nazev motorky a to se mi vuuubec nelibi… :-(

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#6 11. 5. 2012 10:28

[5] o.o.u… sem se ani nedívala do seznamu, tak to si hnedka požádám o nápravu … dík za upozornění.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#7 11. 5. 2012 11:47

[6] Me to normalne konsternovalo! Preci nejezdime na tuctovych GSach? :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu