Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraCESTOVÁNÍ

DŘEVĚNKA – Provodín

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 8. 9. 2010 10:18

Jedná se o betelný MOTOPUB s penzionem v obci Provodín poblíž Máchova jezera, kde budete vždy vítáni! Okolní příroda a panoramata jsou balzámem pro motorkářskou duši a projížďka po okoli je naprostá paráda a pohoda. Ideální pro chopper! Zmrzliny se daji prohánět na silnici Česká Lípa – Mladá Boleslav. Takze pro každého se to něco najde…
Kapitánem je maestro Hroch, který točí super plzeň a vaří vybrané hospodské lahůdky. Dřevěnka není v žádném případě Intercontinen­tal!!! Spíš je to – podle slov majitele – dělané „jako doma na chalupě“. Slova „doma“ a „na chalupě“ bych nejraději podtrhnul, protože se tu cítím jako doma a vypadá to tu jako na naší bývalé chalupě, akorát tu je už „moderní“ splachovací hajzlík a sprchy. :-)
Ideální doba k návštěvě pro gurmána je, když se pořádá na Dřevěnce MOTOZABÍJAČKA!!! To se pak můžete nacpat domácíma jitrnicema a jelitama, zabijačkovým gulašem, ovarem a všema prasečíma pochutinama, které si děla mistr sám. Tyto akce se pořádají 3–4× do roka a je to opravdu kvalitní zážitek, nic pro dietáře…
Ale i mimo tyto akce se zde nezahálí, takže se sem můžete vydat v kteroukoli roční dobu. Ti, co se zúčastnili 1st CZECH SCARVER MEETINGu mi dají jistě za pravdu…

GPS souřadnice Dřevěnky:
N 50° 36' 50.595"
E 014° 35' 50.879"

" V jednoBuchosti je síla . . . "
bafik320

bafik320

Private

Příspěvků: 3

#2 10. 9. 2013 10:30

[1] Jj,tam to znám,je to tam pěkný a dobře vaří…Mňam mňam. Možná se tam příští sezonu potkáme,mám to tam kousínek,stejně jako ty…8-O

standa111

standa111

Second Lieutenant

Příspěvků: 412

#3 10. 9. 2013 22:31

[1] Budu se tam muset někdy za holkama jedněma podívat.;-)

standa111
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 10. 9. 2013 23:51

[3] no ty budou mit radost! :-D :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
standa111

standa111

Second Lieutenant

Příspěvků: 412

#5 14. 9. 2013 23:54

[4] že jo,taky myslím:-P

standa111

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu