Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Homologační značky

midloch

midloch

Sergeant

Příspěvků: 29

#1 3. 4. 2014 18:07

Dnes jsem na STK narazil na zvláště zarputilého aktivistu. Po prozkoumání všeho možného a nemožného se jal hledat homologační značky na rámu, motoru a výfuku. Pochopitelně žádná Éčka nenašel (to je výsada byrokratické buzerace posledních několika let) – a začal prudit. Nakonec jsem prošel – ale těch keců(už jsem mu chtěl říct, že když ty éčka tolik potřebuje, ať si zajde večer na diskošku, a pár tabletek tam určitě sežene). Podotýkám, že motka i výfuk je originál, ale dovoz z GB, světlo předělané na LHD a není to první STK.
Nesetkali jste se někdy náhodou při rozebírání s tím europaskvilem? (označení E a nějaké číslo).

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#2 3. 4. 2014 20:25

Taky jsem hledal na origo výfuku „E“ a nenašel, ale technickou jsem prošel bez keců......někdy se narazí na blba co prudí, s tím nic nenaděláme.

Když moto, tak BMW.
standa111

standa111

Second Lieutenant

Příspěvků: 412

#3 3. 4. 2014 23:09

Stalo se mi něco podobného ale u auta.Chvilku jsem to vydržel,pak jsem slušně požádal o papíry a už jsem mazal na jinou stk kde proběhlo vše ok

standa111
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 4. 4. 2014 07:51

[3] Presne tak, kdyz nechteji prachy, tak STK stanic je v kazdym okrese milion… ;-) BTW: ecko na vyfuku je z druhe strany, takze ho musis sundat, abys ho nasel :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
midloch

midloch

Sergeant

Příspěvků: 29

#5 4. 4. 2014 17:16

[4] Dík za info, ještě najít E na motoru a rámu, aby se těm eurohujerům zavřela ústa.
Mimochodem – JSEM DNES 30 000. NÁVŠTĚVA, tak gratuluji Buremu za sqvělý web a přeji mnoho zdaru do budoucna.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#6 4. 4. 2014 18:01

[5] A ja ti gratuluju k vytvoreni tohoto hezkeho jubilea! ;-) Nebo nic nehledej a priste zajed tam, kde nejsou kreteni a mas po srarostech. Jak bych si nechal zavolat vedouciho, zmrdal bych ho za tu buzeraci od jeho podrizeneho, vzal papiry a jel jinam… :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
standa111

standa111

Second Lieutenant

Příspěvků: 412

#7 5. 4. 2014 12:56

[6] …plesknout po tlamně a pak jet jinam.:-P

standa111
Jura z Brna

Jura z Brna

Sergeant Major

Příspěvků: 200

#8 20. 4. 2014 08:54

Pokud hledal éčka tak je jeho poviností si sám zjistit kde jsou. Majitel nemusí vědět kde se identifikátory nacházejí. Od toho je STK aby věděli kde jsou z důvodu ochrany před legalizací kradenejch kusů. Pokud nevěděl tak mu říct ať si to nastuduje nebo jde prodávat do tesca.

marně sem hledal kde udělal západoněmecký soudruh chybu

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu