Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Hluk z motoru

Boris Belousov

Boris Belousov

Master Sergeant

Příspěvků: 116

#1 27. 3. 2014 09:36

Ahojte,
včera jsem vyjel na Scarverovi do práce, vzal jsem si otevřenou přilbu a dost mě překvapilo, že při cca 3000 ot. jsem slyšel dost hlasitý „hrčení“ z motoru. Skoro jako bych měl volnej rozvodovej řetěz. Je to možný?
V Schubertovi tento hluk neslyším. Pravda je, že otevřená přilba umožňuje slyšet úplně všecko..

Díky za vaše názory.

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#2 27. 3. 2014 13:04

[1] Zkus vyšroubavat napínák řetězu, jestli není zaseklej.

Když moto, tak BMW.
Boris Belousov

Boris Belousov

Master Sergeant

Příspěvků: 116

#3 27. 3. 2014 16:16

[2] Mrknu se do dokumentace jak na to :-) Dnes víc foukalo, takže jsem nic kromě aerodynamickýho hluku neslyšel. Ještě musím projet Scarvera mé ženy, pro srovnání.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 27. 3. 2014 17:39

[3] Mas dobry, ze mas s cim srovnavat! :-D Kdyz bude nejhur, prehod znacku a kapoty a bude mit tyhle starosti pani… :-D V sobotu pojedu protocit kolecka, tak to schvalne poslechnu ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#5 27. 3. 2014 19:33

[3] Jestli to dělá i na stojanu, tak bys mohl udělat video, aby jsme to slyšeli…

Když moto, tak BMW.
Boris Belousov

Boris Belousov

Master Sergeant

Příspěvků: 116

#6 28. 3. 2014 08:05

[5] Kluci vy jste teda zvědaví :-) snad se k tomu o weekendu dostanu. Má být hezky, zahrada volá, R100R vrtí výfukem, to zas bude lákadel :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#7 31. 3. 2014 23:01

[6] tak mi to teda nedela, v celem otackovem spektru je hlas v poradku… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu