Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

vypadava zapalovanie?

Roman

Roman

Private First Class

Příspěvků: 6

#1 2. 8. 2012 14:56

Zdravím Vás,
mám taký menší problém na mojom „bramboráku“ F650CS r.v. 2002, naj. 21.000km… Pri jazde asi tak po cca 50km mi začne za jazdy skapínať motor. Niekedy to spraví už po 30km, tvári sa ako keby nedostával palivo alebo je niečo so zapaľovaním. Keď zhasne, tak ručička otáčkomera buď padne na nulu alebo vylezie až na 8000ot, keď sa za jazdy chytí späť, tak sa otáčky do cca 5sek na otáčkomeri upravia do normálu. Ak sa mi za jazdy nechytí opäť motor, tak ho musím vypínačom resetnúť a naštartovať a potom ide ďalej v pohode. Niekedy mi to spraví 2–3krát po sebe a niekedy ide 10km bez problému. Voľnobeh pekne drží na cca 1450–1500ot. Najčastejšie sa mi to stane keď po dlhšom čase podradím. Viete mi poradiť niekto?

***F650CS 2002***
Andrea

Andrea

Sergeant Major

Příspěvků: 260

#2 2. 8. 2012 15:32

[1] Někdo řešil vadný spínač ve stojanu nebo ta nožka měla špatný kontakt (teď úplně nevím)… šlo o to že jakmile se z nějakého důvodu pohl za jízdy stojan tak mašina chcípla. Asi to nebude tvůj případ, ale zkusit se to může :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 2. 8. 2012 16:04

[2] Taky bych to tak videl. Nekde se neco klepe a blbe spina. spinace, co by mohly chcipnout motor. Urcite bych osefoval ten stojanek, nebo schipak na riditkach. Ale pokud to chcipe postupne, tak to nevim nevim… :-?

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Roman

Roman

Private First Class

Příspěvků: 6

#4 2. 8. 2012 18:58

Stojan som skontroloval, ten je ako nový… neviem kde môže byť chyba… niekto mi poradil, že poriadne dobiť baterku, ževraj blbne elektronika keď je trošku slabšia a robí to divy a skalibrovať plyn..

***F650CS 2002***
Roman

Roman

Private First Class

Příspěvků: 6

#5 2. 8. 2012 21:18

Takže baterka doliata (bola tak cca na 85% plná a mala 12,61V, takže v poho), očistený mínus kontakt baterky, bol povolený plus kontakt baterky, tak som ho pekne krásne dotiahol, nakalibrovaný plyn a s mašinou som spravil skúšobných cca 100km a išla bez jedinej chybičky a dúfam, že to tak aj zostane

***F650CS 2002***
erix7

erix7

Master Sergeant

Příspěvků: 193

#6 2. 8. 2012 22:16

Romane, parada:-)

I like cars and motobikes

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu