Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

dálkové světlo

Jiří Kříž_KV

Jiří Kříž_KV

Staff Sergeant

Příspěvků: 43

#1 3. 5. 2012 14:43

Zdravím,
dálkové světlo se mi rosvítí až při 4500otáček motoru.Je to normální?

Karlovy Vary BMW F650 CS Scarver r.2004
Jarda

Jarda

Master Sergeant

Příspěvků: 130

#2 3. 5. 2012 15:18

[1] Tak to asi normální není,zřejmě se Ti rozsvítí a při těch správných vibracích. Budeš tam mít někde špatný kontak.Zapni ho a pohýbej se vším co Ti přijde pod ruku,co by s tím mohlo mít něco společného,dráty a pod.Taky přepínač světel.Čau a dej vědět.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 3. 5. 2012 17:41

To urcite normalni neni! Nemas treba v prdeli baterku? Zkus to napojit startovacima kabelama na autobaterii. Nebo me jeste napada spatny dobijeni… Ale tohle fakt strilim od boku. Jestli to funguje pri vyssich tockach, tak bych rekl, ze ma masina malo proudu a tim elektronika odpoji vsechny vedlejsi (nepotrebne) spotrebice. Az kdyz je alternator poradne roztocenej a proudu ma masina dost, tak to zase pripoji…
Kazdopadne bych to prvne pripojil na autobaterii startovacima kabelama. Kabel musi mit poradny prurez, kvuli proudove zatezi. Nepripojuj to pres nejaky fousy, to by sis nepomohl… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#4 3. 5. 2012 19:34

Sázím na Jardu :-D

Jarda

Jarda

Master Sergeant

Příspěvků: 130

#5 3. 5. 2012 23:46

[3] Troufám si říct že že nedostatek proudu nebo vadná baterie se prioritně projeví na startování,tam je největší odběr. Kdo ví,možná je pes zakopaný někde úplně jinde,sám jsem zvědavý kde.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#6 4. 5. 2012 07:12

Ja se taky netajim tim, ze tahle rada neni ze zlata. Ale cvaknout scarvera na autobaterii nic nestoji a za pokus to myslim stoji… Pak bych zkusil nejakym kontaktolem prostriknout prepinace a jit po kontaktech. Jak se rika, kdyz chces najit kliku, hledej dvere. Takze od zdroje az ke spotrebici… ;-)

Editováno: BURE, 4. 5. 2012 06:13

" V jednoBuchosti je síla . . . "
NIKI

NIKI

Staff Sergeant

Příspěvků: 35

#7 4. 5. 2012 08:27

Nevím zda to s tím souvisí, ale včera se mi kousnul tacháč na cca 70 km/hod a otáčkoměr na 3000...... a byla to jen volná pojistka :-), …ale měl sem nahnáno 8-O

Jiříkov,okr.Děčín - zelenááááč
Jiří Kříž_KV

Jiří Kříž_KV

Staff Sergeant

Příspěvků: 43

#8 4. 5. 2012 09:48

Všechno omrknu a uvidíme kde je zakopanej pes. Zatím díky.

Karlovy Vary BMW F650 CS Scarver r.2004
Jiří Kříž_KV

Jiří Kříž_KV

Staff Sergeant

Příspěvků: 43

#9 7. 5. 2012 07:35

Tak už to funguje.Nejdříve jsem vyndal bateku bez odpojení a připojil baterii z auta.Bliknu dálky a funguje.Vrátím baterku na své místo ,bliknu a funguje.To jsou ty opravy co mám nejradši,pohnou se kabely a najednou to funguje.:-D
Zítra máme zahájení motorkářské sezony ve Varech.Kdo je poblíž ať určitě dorazí.
http://www.motovary.cz/index.php?…
Takhle vypadalo loňské ukončení http://motovary.rajce.idnes.cz/…ych_Varech_F.
Jirka

Karlovy Vary BMW F650 CS Scarver r.2004
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#10 7. 5. 2012 09:04

[9] Treba byl blbej kontakt na baterce (oxidace, spatne dotazeni…) a timhle si to odstranil. Jak rikam, kdyz chces najit kliku, hledej nejdriv dvere… :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jiří Kříž_KV

Jiří Kříž_KV

Staff Sergeant

Příspěvků: 43

#11 9. 5. 2012 10:55

Tak to vydrželo jeden den, co byla nabitá baterie.Takže je slabá a bude se měnit.:-?

Karlovy Vary BMW F650 CS Scarver r.2004
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#12 9. 5. 2012 11:12

:-× :-× :-× – to si jakoze pohvizduju… :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jiří Kříž_KV

Jiří Kříž_KV

Staff Sergeant

Příspěvků: 43

#13 9. 5. 2012 12:21

Takovou jsem měl radost že to funguje a nic.:-( Kontroloval jsem co jsi poradil a našel jsem problém.Dík BURE. Jen se mi nechtělo investovat do baterky,dokud startuje a nejezdím v noci tak to nebudu řešit.Nechám to na později. ;-)

Karlovy Vary BMW F650 CS Scarver r.2004
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#14 9. 5. 2012 16:06

[13] Ja se chystam na kouki baterky uz 3. sezonu a porad to odkladam. Kazdopadne baterka ti odejde raz na raz, tak aby te to pak jednou nenechalo ve stychu… :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jiří Kříž_KV

Jiří Kříž_KV

Staff Sergeant

Příspěvků: 43

#15 9. 5. 2012 17:15

Jestli pojedu někam dál, tak mi asi nic jiného než jí koupit stejně nezbyde. :-? :-)

Karlovy Vary BMW F650 CS Scarver r.2004

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu