Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

kousla prevodovka

Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#1 6. 4. 2012 16:27

Cus, dneska se mi povedlo zrusit razeni. Mam to kously zrejme na trojce a nejde to uz nahoru ani dolu… :( Stalo se uz nekomu? S jakou cenou muzu pocitat za servis? Potrebuju se na to pripravit :/

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#2 7. 4. 2012 08:20

[1] No, ty sis dobre nabehl! Jestli by mozna nebylo rozumejsi koupit cely motor od Praskina…

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#3 7. 4. 2012 13:14

tak jeste je sance, ze je jen zlomena ta „vidlicka precvakavacka“, to y pak nemelo byt tak drahy… Kazdopadne pravda je, ze koupe pomalu zacinam litovat :/

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 7. 4. 2012 15:23

[3] Ale ver mi, ze trefil na blby kus. Tohle nam ostatnim nedela… :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Zdeněk Smílek

Zdeněk Smílek

Staff Sergeant

Příspěvků: 32

#5 7. 4. 2012 16:05

[3] Ahoj, nevím jak by to bylo pro Tebe možné, ale hned za hranicema po cestě z Chomutova do Němec je servis BMW, ceny mají nižší než u nás a myslím, že oprava by byla perfekt. Jaká by byla skutečná cena netuším, zjistit to je pro mne taky problém – němčina – takže to píšu jen jako možnost. Jinak tato závada je
vyjímečná, potvrzuje rčení " může-li se něco pokazit, pokazí se". Kontaktuj Praskina, osobně to na výměnu motoru nevidím, řazení musí jít opravit. Ciao

Lojza
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#6 7. 4. 2012 17:08

[5] Ja nemyslel, ze by to bylo na vemenu celeho motoru, ale jestli se mu to bude srat, jako se mu to sralo do ted, tak se mu bude siknout na ND :-D Me uz byla podezrela ta cerna kyvka a neorigo barva… Ale jak by rekl Forest Gump, s ojetinama je to jako s bombonierou, nikdy nevis, jakej kousek vyberes… :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#7 7. 4. 2012 18:01

Zatim nechci malovat certa na zed, ale je mi z toho nejak divne od zaludku :) chlepek ze servisu, to taky odhadnul v rozmezi od nejaky zasekly picovinky az po vymenu prevodovky respektive motoru. vic se dozvim pristi vikend, coz me sere, protoze budu celej tyden jak na trni… No jinak me jizda na Scarverovi bavila, tesil jsem se i z kazdy blby cesty do prace… Jinak dik za radu, ale do Nemec je to pro me nemozne :)

Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#8 8. 4. 2012 19:14

[7] A co přečíst si pořádně kupní smlouvu a jít za prodejcem?

Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#9 9. 4. 2012 11:59

tam se pise toto:
Kupujici bere na vedomi, ze na zaklade ustanoveni §619 obcanskeho zakoniku zprostredkovatel neodpovida u veci pouzitych za vady vznikle pouzitim nebo opotrebenim.

s koupi pres bazar, nemam moc zkusenosti, tak uvitam kazdou radu.

Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#10 9. 4. 2012 18:20

[9] Není to tedy smlouva kupní, ale zprostředkova­telská. Nicméně bych s tím za prodejcem zašel, vysvětlil mu situaci, pokud je slušný mohl by ti pomoct. Přesně takovým situacím jsem se vždy chtěl vyhnout, proto bych v čechách z bazaru nic nekupoval. Jestli s tebou vymete, aspoň na něj upozorni jako na neseriozního kde to jen půjde – hoď sem na něj taky odkaz.


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu