Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Nemok - oblek do deště

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#1 19. 6. 2011 14:23

Jako nemok mohu všem vřele doporučit pracovní nepromokavý oblek.

Ten lepší na zip stojí v pracovních oděvech cca 130kč a funguje jako ty drahý motorkářský. Několikrát vyzkoušeno na vlastní kůži. Jen je třeba koupit o velikost větší, aby se do něj člověk nacpal i v kombošce ( já mám tedy XXXL :-D ).
Kupoval jsem ho ZDE. Ale určitě něco podobnýho budou mít v každým pořádnym kšeftu s pracovníma oděvama… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Milano

Milano

Sergeant First Class

Příspěvků: 50

#2 24. 2. 2012 21:41

Mám žlutej a víceméně cena stejná a vozím spíše jen bundu ,kalhoty mi držej ok z Lidlu za 1400kč podobný v motorkářskejch obchodech kolem 3500kč.....bundu mám koženou tak přes ní dávám nepromok…testováno 6hodin v dešti na dálnici z Německa do Plzně !!!! nepromok super ,kožená bunda pod ním lehce navlhlá,kalhoty sucho!!!,což jsem v této cenové relaci nečekal…,boty goretex!!! mokro jako hrom ,ale teplo/neprofou­knou,bohužel promoknou/…nejhůř dopadli rukavice ,mokro jako hrom,díky vyhříváným rukojetím vcelku teplo…nejhorší moment u pumpy v Dráždanech.­.sundal jsem rukavice a už nešli nasadit!!! tedy nakonec jo ,ale hrozně blbě…zkušenost na delší cesty doporučuji dvoje určitě se vyplatí!!! 8-O jo a taky BMW na jedna už se asi bál ,že zněj udělám U-BOAT,ale neškytnul,v duchu jsem si představoval nějakou mín zakapotovanou mašinu s odkrytou kabeláží…

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 25. 2. 2012 12:26

Nemok z pracovnich odevu nevydrzi uplne vsechno a po case se zacala loupat spodni gumova vrstva…
Tak jsem trochu zainvestoval do armadni vyzbroje BUNDESWEHRu! ;-)
BW Parka Gore -Tex Flecktarn

Originální 3vrstvá Gore-Texová maskovaná Parka-bunda, používaná v Německém Bundeswehru
Parka má praktickou kapuci s možností stahování. Spodní část parky je taktéž stahovatelná pomocí stahovací tkanice. Zapínání na zip, chráněno navíc chlopní se zapínáním na druky. Na bocích jsou dvě kapsy se zapínáním na druky, na hrudi a na pravém rameni je našit suchý zip na umístění domovenky – jmenovky.

BW kalhoty – Gore-Tex Flecktarn

Originální 3vrstvé Gore-Texové maskované kalhoty flecktarn, používané v Německém Bundeswehru.
Kalhoty mají zapínání na zip a druky. Nohavice se dají pomocí zipu roztáhnou pro pohodlné oblékání i svlékání. Velikost pasu lze upravovat pomocí vnitřních popruhů,které se zapínají na klips(plastový)­.Kalhoty mají součástí také stavitelné pružné kšandy .

Materiál : 3 – vrstvý laminát ( gore-tex ) – 70% polyamid + 30% polyester ( membran ) + 100% polytetrafluo­rathylen
Parka je nepromokavá ! Většinou se používá v chladném a sychravém počasí jako převlečník ( obléká se na běžnou výstroj ).

Je to vyzkouseny a funguje to. Zda se to byt betelny, dobre se to obleka i kombosce a hlavne se v tom clovek tolik nepari. Taky se to da vyuzit i do lesa, na tury atd. a clovek nevypada jak chuj v sprcgume… :-D

Editováno: BURE, 25. 2. 2012 12:28

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Milano

Milano

Sergeant First Class

Příspěvků: 50

#4 27. 2. 2012 22:44

NO myslím ,že na BMW snad lepší nepromok ani nejde… bundu jsem měl taky je dobře střižená,,, nic složitýho tak to má být..,připravil mě o ní známej na chatě měl jsem tam ,českou goretexu a tuhle tak jsem mu jí půjčil a už mi jí nechtěl vrátit !!!! tak mě za pár panáků ukecal…nebo upil…už,jsi to nepamatuju…

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 28. 2. 2012 06:42

[4] No vidis, nad prislusnosti Bundeswehru k BMW jsem se ani nezamyslel… :-D Ale jak parka tak gate stoji cca 4 kila, coz neni tak hrozny. Porid nove… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Petr

Petr

First Lieutenant

Příspěvků: 534

#6 1. 9. 2012 13:17
Petr

Petr

First Lieutenant

Příspěvků: 534

#7 1. 9. 2012 13:18
Petr

Petr

First Lieutenant

Příspěvků: 534

#8 1. 9. 2012 13:21

[7] Míša nepromok z Lídlu …ale ob dva roky obměňuje …je to tenčí matroš a občas někde prdne…moje fosforka …trošku drašší …za dvojku ale mám ju čtvrtej rok a nikdy žádnej problém …takže jsem spokojenej …

Petr

Petr

First Lieutenant

Příspěvků: 534

#9 1. 9. 2012 13:22

[3] to nevypadá vůbec špatně :)

erix7

erix7

Master Sergeant

Příspěvků: 193

#10 14. 9. 2012 11:06

sem koukal, ze i Luis ma clekm fajnove.

I like cars and motobikes
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#11 14. 9. 2012 22:49

[9] Jsem spokojeny, nosim to i o ohni na cundru nebo do lesa na houby. Jsem ted ty kalhoty potratil ve 3h rano, uprosterd madarskeho kukuricneho pole, pri uprku pred divokyma prasatama… Dlouha historie… :-) Kdyz jsem to zjistil, malem jsem se posral vzteky. Ale uz mam nove… ;-)

Editováno: BURE, 14. 9. 2012 21:50

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Petr

Petr

First Lieutenant

Příspěvků: 534

#12 17. 9. 2012 11:20

[11] To nasere .., ale utekl jsi :) … a to je základ!!!! :-D

John

John

Master Sergeant

Příspěvků: 142

#13 17. 10. 2012 11:47

[2] Rukavice řeším následovně: blíží se déšť, odbočuji k benzince, beru u pumoy dvě igelitové rukavice u stojanu s naftou, navlíkám přes mé kožené a jedu. Po použití zahodím. Je to sice neekologické, ale v porovnání s dobou použití při jízdě a při tankování to zas tak hrozné není :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#14 17. 10. 2012 16:09

[13] jj, jednorazovky pouzivam v lete taky. A po zbytek roku mam medvedi tlapy… :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
erix7

erix7

Master Sergeant

Příspěvků: 193

#15 26. 10. 2012 13:17

kupil sem si tydle, http://www.ixs-sport.cz/…varianta-003, funguji perfektne, nepromokaji, neni v nich zima a koukam, ze je jeste ke vsemu maji v kaci, do riti, kouil sem je pred 2 mesicema.

I like cars and motobikes
erix7

erix7

Master Sergeant

Příspěvků: 193

#16 22. 4. 2013 15:34

v bike in vyprodej -koupil sem nepromok PROOF se 60% slevou, parada.

I like cars and motobikes
Jakub Prokeš

Jakub Prokeš

Corporal

Příspěvků: 15

#17 29. 5. 2013 23:34

Ja mam dvoje rukavice, jednz teple a jedny co vic vetraji, ty vetraci pouzivam ve meste, a kdyz je teplo a kdyz je hnusne, tak mam „zimni“ :-)

Kamarad pouziva klasicke gumove rukavice, za par korut z domacich potreb. Koupil nejvetsi velikost a trochu se rozstahnou, takze mu to jde narvat i na tenke klasicke motorkaske. Je to sice sranda kdyz to sundava a nandava, ale jinak je to ucinne.


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu