Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Rozvody plus zadní kolo demontaz

Miroslav

Miroslav

Private First Class

Příspěvků: 7

#1 25. 7. 2016 12:57

Ahoj, mám na vás dotazy kdy seřizuje vůli ventil? A pak jak na demontáž zadního kola kvůli výměně obutí? Nenašel jsem to vůbec v manuálu. Díky a světu mír

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#2 29. 7. 2016 13:24

Ventily se kontrolujou myslim po 10000km. Ja je nechal udelat po 60000km. Ale prej to bylo na hrane… :-D
Na demontaz zadniho kola musis mit originalni megaklic nebo sehnat megaorech na kamiony. Z hlavy nevim rozmer, ale myslim 55. Ruku za to do ohne ale nedam. A bez nejakyho stojanu to taky nedas…

" V jednoBuchosti je síla . . . "
midloch

midloch

Sergeant

Příspěvků: 29

#3 2. 8. 2016 18:31

Pravdu má předseda. Na demontáž řemenice je třeba oříšek č.46 a na demontáž kola č.55. A velkou sílu. :-)

Miroslav

Miroslav

Private First Class

Příspěvků: 7

#4 3. 8. 2016 09:45

Ahoj, diky za odpovedi ale vubec nejsem moudry. Jsem z UH a je tady par malych servisu. Kdyz tam moto privezu na vymenu zadni gumy tak na to budou koukat stejne jako ja. V manualu je o prednim kole napsano milion stran o demontazi zadniho ani jedna. Tak nevim co s tim. Midloch pise ze se musi sundat i remenice ? To uz je pak rozborka cele motorky.

jajamisak

jajamisak

Private First Class

Příspěvků: 7

#5 3. 8. 2016 14:28

Zdravím, na sundání zadního kola není potřeba sundat řemenice. Jen stačí odšroubovat tu matku u kola. Pokud máš pod sedlem ve výbavě moto plastovou redukci na golu, tak máš ušetřeny starosti s hledáním vhodného ořechu. Já jsem moto při výměně pneu přivezl do pneuservisu, moto jsme za popruhy chytly na zvedák na auta a pneu bylo vyměněno během chvíle.

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#6 3. 8. 2016 17:49

Vydloubni plastový víčko na levé straně kyvky při pohledu zezadu pod ním je ta matka zajištěna strunovou pojistkou.....;-)

Když moto, tak BMW.
PřemaE34

PřemaE34

Corporal

Příspěvků: 13

#7 3. 8. 2016 23:37

UH?Jestli chceš tak se stav.Jsem od Vsetína.;-)

Ijon

Ijon

Private First Class

Příspěvků: 5

#8 5. 8. 2016 08:52

Zadní kolo opravdu není žádné velké hrdinství. Nemaje stojan, prostě jsem chudáka motorku popruhem zvedl na větvi stromu jako prase (ostatně zadek je vcelku lehký). Musel jsem v koleni povolit a pootočit výfuk, abych dostal kolo ven. Sundávat jsem ho nemusel. Naštěstí „moje“ matka nebyla utažená zase tak fest a šla jednoduše plastovou redukcí povolit. Hlavní je si všechny podložky a prachovky poskládat někam do krabičky ve správném pořadí. To je vlastně všechno… Matka se utahuje momentem 160 Nm.

Miroslav

Miroslav

Private First Class

Příspěvků: 7

#9 5. 8. 2016 13:14

Je to presne jak rikate pustil jsem se do toho zvedl na popruhy krytka pojistka matka a bylo to venku. zadna velka slozitost to není. A když byl vyfuk venku tak jsem ho prelestil na lesticce a je jako novy.

midloch

midloch

Sergeant

Příspěvků: 29

#10 5. 8. 2016 21:08

[4] > Ahoj, diky za odpovedi ale vubec nejsem moudry. Jsem z UH a je tady par

malych servisu. Kdyz tam moto privezu na vymenu zadni gumy tak na to budou
koukat stejne jako ja. V manualu je o prednim kole napsano milion stran
o demontazi zadniho ani jedna. Tak nevim co s tim. Midloch pise ze se musi
sundat i remenice ? To uz je pak rozborka cele motorky.

Řemenice se pochopitelně sundávat nemusí – to jsem napsal jen proto, že ty ořechy jsou asi jediný atypický instrument pro demontáž stroje (nepočítaje imbusy s dírou uprostřed).


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu