Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Palubní deska zcela "mrtvá"

Buen_Camino

Buen_Camino

Corporal

Příspěvků: 19

#1 30. 4. 2016 18:31

Zdravím všechny Scarveráky,

včera jsem vyměnil baterii, která je totálně vybitá po zimě. Po montáži nové baterie vše fungovalo jak má být. Ovšem po zkušební jízdě jsem vypnul motor, poté jsem opět startoval. Motor chytnul ovšem palubní deska je totálně „mrtvá“: nic nefunguje ani otáčkovměr, ani tachoměr. I digitální hodinky zůstává 0:29 a nedá se ani přesnasvit nic. Vítám každou radu, kromě té: zajeď do servisu :). Díky moc. Cuong

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#2 1. 5. 2016 11:14

[1] zkus ji oddelat a odpojit a znovu zapojit. Kdyz se chyti dobře a kdyz ne tak bude v prdeli. Nemas nejakou picovinku napojenou primo na baterku? Treba teplomer nebo voltmetr?
Jinak palubka stoji tady 4000

Editováno: BURE, 1. 5. 2016 10:18

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Buen_Camino

Buen_Camino

Corporal

Příspěvků: 19

#3 2. 5. 2016 11:33

Ahoj,
díky za radu. Když jsem baterii připojil, palubní deska ještě fungovala. Po druhém nebo třetí (již si nepamatuji) již ne. Jinak ručička otáčkoměru zůstává v pozici 1200 otáček. Není to pojistkou?

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 2. 5. 2016 11:44

[3] zkontrolovat pojistky je asi to nejmensi, co bys mohl udelat, ne? :-D Jinak vyndat palubku je o tom povolit 11 sroubku a tri segrovky. Prace na 5min. a vis hned, na cem ses…

Editováno: BURE, 2. 5. 2016 10:44

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Buen_Camino

Buen_Camino

Corporal

Příspěvků: 19

#5 2. 5. 2016 13:18

[4] Ty pojistky ano. Na palubku „nemám“, neboť nemám žádné nářadí, vše, co je k dispozici, je šroubovák :)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#6 2. 5. 2016 14:24

[5] vsak naradi bys mel mit pod sedlem v motorce, nebo sadu torxu koupis za 150 v kazdem zelezarstvi… :-P bez toho snad ani nejde vyrazit ven? :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Buen_Camino

Buen_Camino

Corporal

Příspěvků: 19

#7 2. 5. 2016 16:17

[6] Jo, koupím si jej :) Jinak vyřešeno. Měl jsi pravdu: odpojit a zapojit znova. Nějak to resetovalo :) Díky moc.


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu