Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Boční znaky BMW

Lábus

Lábus

Sergeant Major

Příspěvků: 227

#1 20. 2. 2016 19:57

je prosím nějaký fígl na vyloupnutí znaků BMW z bočních krytů? Chci je stříknout černou matovkou, ale nedaří se mi sundat znaky a bojím se použít víc síly…

Seeker65

Seeker65

Master Sergeant

Příspěvků: 195

#2 21. 2. 2016 10:34

[1] Jestli si ještě dobře pamatuju a to už v mém případě bývá někdy problém, tak tam byly na tom znaku jakoby dva rozklepnuté nýtky. Co takhle zezadu odbrousit stopkovou bruskou a pak oboustrannou lepenkou nebo silikonem po nalakování přilepit zpátky?

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 22. 2. 2016 12:29

[2] taky bych to tak videl… nebo nesunadava, peclive oblepit a striknout.

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Lábus

Lábus

Sergeant Major

Příspěvků: 227

#4 22. 2. 2016 13:45

no spíš se klonim k oblepování :-)

adzevh1

adzevh1

Private

Příspěvků: 1

#5 7. 3. 2016 23:07

[1] figl existuje a to trochu chladu. Pak zezadu postupně zatlačiš kusem kulatiny o průměru cca 3–4 mm na ty dva středící kolíčky. Pozor je to plast netlouct do toho. Jak je to studený, oboustranka povolí a znak jde vyloupnout, neboj jde to silou, ale bezpečně. Stará páska už nebude tak držet, proto doporučuju mechanicky odstranit a použít novou o tloušťce cca 1,5 mm, ta slabá nedrží. Hodně štěstí.

Lábus

Lábus

Sergeant Major

Příspěvků: 227

#6 8. 3. 2016 16:50

děkuji za návod, juknu na to :-)

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#7 9. 3. 2016 12:54

Na to by byl idealni ten picifuk se stacenym vzduchem, co pouzivaji ITaci ma vyfukovani bordelu z klavesnice. Kdyz se otoci dnem vzhuru, tak to docela schopne chladi… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Lábus

Lábus

Sergeant Major

Příspěvků: 227

#8 9. 3. 2016 18:35

jejda abych to nepřetechnizoval :-D


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu