Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Nejede zapalování

Svata

Svata

Private

Příspěvků: 4

#1 1. 8. 2015 02:10

Zdravím,
nesetkal se náhodou někdo se stejným problém, tj. že při „pootočením“ klíčkem do startovací polohy nedojde k naskočení elektriky a tedy nejde vůbec startovat? Stávalo se mi to už dříve od začátku tohoto roku (kdy jsem musel začít parkovat na ulici a začal tedy zamykat řidítka – nevím, jestli to spolu souvisí…), zpočátku stačilo vypnout a zapnout zapalování (otočit klíčkem sem a tam) jednou, pak dvakrát a pak to bylo čím dál horší. Nakonec to ale vyřešilo vždy WD-40 (resp. Forch S 400). Tentokrát ale ani po delší době nechce elektrika naskočit, ani po tom, co jsem běžel si koupit WD-40 do tesca, a nyní ani neprobliknou kilometry, které dříve při tomto zlobení občas problikávaly… Hodiny svítí, takže baterka úplně mrtvá být nemůže, myslím, … Zkoušel jsem kontakty na baterce, pohýbat dráty pod zapalováním, ale nic nepomohlo – nakonec jsem to musel vzdát a nechat motorku v Hradci Králové a jet do Prahy zpátky vlakem…
Nebo není náhodou někdo z Hradce Králové, popř. nezná tam dobrý autoservis?
Díky moc za případnou odpověď.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#2 1. 8. 2015 13:08

[1] Kontrolky sviti? Sviti neutral? Zkousel si to nastartovat s vymacknutou spojkou? Budw to nejspis nejaky vaklkontakt. Spinaci skrinka, snimac neutralu, snimac stojanku. To jsou moji tri favoriti…

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#3 1. 8. 2015 15:00

Viděl bych to na spínačku.

Když moto, tak BMW.
Svata

Svata

Private

Příspěvků: 4

#4 1. 8. 2015 21:11

Nerozsvítí se právě vůbec nic. Jako bych tím klíčkem ani neotočil, nic se nezmění…

Svata

Svata

Private

Příspěvků: 4

#5 1. 8. 2015 21:15

Startér je tedy úplně hluchý…

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#6 2. 8. 2015 13:34

[5] To je logický.....:-D

Když moto, tak BMW.
Svata

Svata

Private

Příspěvků: 4

#7 3. 8. 2015 19:34

Jo, byla to spínací skříňka. :) Díky.

Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#8 3. 8. 2015 22:57

(y)
za nic

Když moto, tak BMW.

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu