Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA
« Předchozí 1 2 Další »

Baterie

Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#1 8. 3. 2015 10:09

Ahoj, pred novou sezonou se chystam koupit novou baterku. Tak zadam o doporucenku na nejakou osvedcenou, idealni i s odkazem na konkretni eshop, diky za tipy ;)

Zdeněk Smílek

Zdeněk Smílek

Staff Sergeant

Příspěvků: 32

#2 8. 4. 2015 16:09

http://www.nastartujes.cz/…ry-10ah-20ah

Ahoj, baterku do Scarvera doporučuji zn. Motobatt, na odkazu se dostaneš k možnosti objednání přes internet.
Baterka je sice dražší  – cca 1700  – ale má při stejné velikosti o 20% větší kapacitu, bezúdržbová, odolná proti nárazu a otřesům. Vše se dočteš v popisu, my je máme doma v obou moto, jednu 3 a druhou 1.rok, bez problému, nabíjím je "chytrou nabíječkou OPTIMATE 4 , která ti hned řekne, v jaké kondici baterka je.
Baterku jsem objednával na doporučení z ČMN, pak jsem zjistil, že v tom druhém Scarveru je taky.

ogbchod má taky adresu honoris@honoris.cz

A typ baterky přesně do scarvera je MB 12 U , 12V , Ah, 160 A

Ciao,
Zdeněk

Lojza
BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#3 8. 4. 2015 17:07

Na Motobatt slysim zatim jen samou chvalu. Priste si ji do Scarvera koupim taky. Uz me nebavi to kazdou sezonu tahat z motorky kvuli dolejvani… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jarda

Jarda

Master Sergeant

Příspěvků: 130

#4 10. 4. 2015 01:46

[3] Ahoj ,zrovna včera jsem dolejval baterku ve scarveru,nemusíš demontovat vůbec nic. Prosvítíš ji baterkou nebo tam prostrčíš led pásek a balonkem s hadičkou doleješ. Dá se i tak nabíjet,odpojil jsem minus a nabíjel.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#5 10. 4. 2015 05:58

Jardo, tys mel bejt gynekolog! :-D :-D :-D Tak na tohle fakt nemam nervy, to ji radeji vyndam… :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Jarda

Jarda

Master Sergeant

Příspěvků: 130

#6 11. 4. 2015 22:56

[5] To jen tak vypadá ale nic na tom není.Ta představa že sundavám plasty mi jí nedovolila vyndat.Máš pravdu že s gynekologickýma nástrojema by to mohlo jít ještě snadněji.

Seeker65

Seeker65

Master Sergeant

Příspěvků: 195

#7 15. 4. 2015 09:53

Já neodpojuju nic, udělal jsem si redukci na BMW zásuvku, používám osvědčenou nabíječku z Lidlu a naprosto v pohodě…Jenom to dolévání mne taky čeká :-|

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#8 15. 4. 2015 12:48

Jednou za sezonu musim dolejvat, takze to nechavam na zimu, kdy baterka supajdi ven. Ale az klekne, koupim bezudrzbovku, at stoji co stoji a bude po problemu… ;-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Astráček

Astráček

Captain

Příspěvků: 628

#9 18. 4. 2015 13:11

Dělám to stejně jako Seeker65 i se stejnou nabíječkou.....;-)

Když moto, tak BMW.
Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#10 28. 4. 2015 12:15

Diky za tip ;) … bohuzel jsem musel jednat rychle, takze jsem nakonec koupil tu samou, co uz tam byla. Kazdopadne pricina vymeny zustala :-| mozna poradite na co se zamerit – vzdycky rano za chladnejsiho pocasi – cca 6 az 10 stupnu, naporpve sice nastaruju v pohode, ale kdyz pak zastavim pred pekarnou pro rohliky (asi 1km daleko), tak to kratce zatoci, pak to stichne, vsechny kontrolky zhasnou a cca po dvou vterinach ticha a zvysenyho tepu to teda nakonec nastartuje. Ale spolu s dalsi bolistkou – vzdycky na prvni krizovatce (dalsi uz jsou v poho) pri zarazenym neutralu a dobrzdeni zhasne motor – mam obavy, abych nezustal nekde viset.

John

John

Master Sergeant

Příspěvků: 142

#11 28. 4. 2015 16:37

[10] Kontakty… mě to dělá u auta a vůbec se mi to neche řešit. Je to totiž v lajně spínačka ( startovací tlačítko), relátka, cívka startéru a kostra. Nejlíp všechno rozebrat, očistit, namazat a zase složit – i konektory. Bez záruky, že to bude lepší :-)) ale určitě budeš mít lepší pocit z dobře vykonané práce :-))))

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#12 28. 4. 2015 18:06

Na prvni krizovatce nezastavovat! A ostatni jsou jak rikas v pohode… :-D

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#13 28. 4. 2015 20:29

Obě řešení beru v úvahu ;-) :-D

Boris Belousov

Boris Belousov

Master Sergeant

Příspěvků: 116

#14 29. 4. 2015 09:30

[10] hledej na anglických forech slovo stalling
podle mýho odhadu nedodržuješ předepsaný startovací postup a jedntka si nestačí všechno změřit a pak ti to chcípá…

Rostislav Havran

Rostislav Havran

Master Sergeant

Příspěvků: 172

#15 29. 4. 2015 17:37
Seeker65

Seeker65

Master Sergeant

Příspěvků: 195

#16 30. 4. 2015 09:14

Chennda: Popř. tady: http://scarver.blueforum.cz/…/tema/28186/

Tak jsem se zase dozvěděl novinku…

Když motor požáry, nenechte na tlačítko Start jít okamžitě. Držte ho po dobu dalších dvou (2) sekundy, nechte je jít. To je nejdůležitější část, protože motor BMS řízení dokončí kontrolu postupu druhů. Co jsem si úplně jistý, jak BMW neřekne nám nic užitečného, jako je toto, ale to bude mít vliv na způsob, jak na kole běží velmi.

Jak to děláte vy? Já když motor požáry tak nechám jít tlačítko Start okamžitě :-) Asi jsem se dodneška nenaučil startovat :-P

Chennda

Chennda

Staff Sergeant

Příspěvků: 40

#17 1. 5. 2015 15:25

Tak to je pro me taky novinka. Zkusil jsem to a přijde mi, ze je volnobeh na ± stejných otáčkách.

Martin

Martin

Private

Příspěvků: 1

#18 21. 7. 2015 18:42

tak baterku jsem řešil minulý týden.
Ne vše se povedlo napoprvé…, ale mrkněte na video… jak jsem jiskřil :)

https://youtu.be/yg9U_rB0k5I

martin

lukáš

lukáš

Sergeant

Příspěvků: 21

#19 20. 3. 2016 21:14

[2] http://baterie-motocykl.heureka.cz/motobatt-mb12u/#…

je to tahle bateri prosím tě co tam,máš:D

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#20 21. 3. 2016 05:21

[19] myslim, ze ohledne baterie stačí jedno tema a ne na kazdou otazku zakladat nové. V tom aby se pak prase vyznalo! :-P

" V jednoBuchosti je síla . . . "
« Předchozí 1 2 Další »

Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu