Ahoj Scarveraci!
Jistě jste si všimli toho hnusnýho, žlutýho banneru dole, který hlásí konec fóra. Jelikož už mě nebaví závislost na Blueboardu, domluvil jsem se s Petrem, že rozběhnem fórum vlastní a to ZDE.
Prosím tedy všechny, kteří mají ještě zájem o fórum, aby se registrovali na tom novém. Staré s koncem roku ukončím.
Děkuji!
BURE

Služba Blueforum končí a tedy i toto fórum bude zrušeno - 1. 1. 2017. Administrátorům doporučujeme najít si jinou službu pro provoz fóra. Děkujeme všem, že jste nás používali! Blueboard.cz.

FóraTECHNIKA

Padací rám

Wlastimil

Wlastimil

Private First Class

Příspěvků: 5

#1 13. 8. 2014 12:58

Ahoj,
Chtěl bych na Scarvera pořídit padací rám a líbí se mi možnost ho nechat vyrobit u http://www.bartus.ic.cz/ . Jediný problém je, že je z Karviné (a já z Prahy) a potřeboval by motorku vidět, možná tam i chvíli nechat. Proto se chci zeptat, jestli někdo z okolí také netouží po padácích za cca 2000,–. Případně samozřejmě ocením jiné nápady a možnosti výroby / koupě padacího rámu.
Díky!

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#2 14. 8. 2014 10:14

[1] Za 2600 ho mas TADY a bez komlikaci… :-P

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Boris Belousov

Boris Belousov

Master Sergeant

Příspěvků: 116

#3 15. 8. 2014 09:26

[2] SW Motech doporučuju, obsahuje to i komplet montážní materiál a zvládneš ho namontovat sám bez potíží.

BURE

BURE

admin

Příspěvků: 2060

#4 15. 8. 2014 14:33

[3] Presne tak! Kdyby byly do 1500, tak budiz. Ale proc si nechat delat do prdele druhou diru pro par usetrenych fufniku, ktery stejne vahodis za dopravu apod.? :-)

" V jednoBuchosti je síla . . . "
Wlastimil

Wlastimil

Private First Class

Příspěvků: 5

#5 19. 8. 2014 10:58

[4] No, lílilo se mi to v momentě, kdy nejlevnější rám, co jsem viděl byl za 3100, to mi dávalo smysl se alespoň zeptat. Díky za tip.


Abyste mohli přidat odpověď, musíte se přihlásit.

RSS kanál tohoto tématu